Anasayfa » Erkeklere Özel

2011 Yeni Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri

9 Şubat 2011
reklamlar

2011 Yeni Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri arşivi. 2011 modası Kıvanç Tatlıtuğ’un yep yeni Saç Modellerine buradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar buyrun..

Kıvanç Tatlıtuğ Erkek Saç Modelleri

Görüntüsü kendisine yakıştırdığı saç ve sakal tipi ile oldukça bayan hayran toplayan Kıvanç Tatlıtuğ şu sıralar aranan en iyi erkek oyunculardan. Menekşe ile Halil dizisinde kısa saç stili ile gördüğümüz Kıvanç Tatlıtuğ Aşk-ı Memnu dizinde uzattığı sarı saçları ilede oldukça beğeni topluyor… Kısacası Kıvanç Tatlıtuğ un kısa saçlı hali de uzun saçlı hali de beğeni topluyor …

Kıvanç Tatlıtuğ Erkek Saç Modelleri

Kıvanç Tatlıtuğ Erkek Saç Modelleri

Yakışıklı, dikkat çekici bir fiziğe sahip olan Kıvanç Tatlıtuğ, bu yüzden zaman zaman sözlü tacize uğradığını da itiraf ediyor. Diğer yandan erkek mankenlere karşı pek çok kişide var olan gay ve jigolo önyargılarıyla ilgili olarak da ‘Ben öyle bir tavır sergilerim ki insanlar yanıma yaklaşamazlar.” diye eklemeyi de ihmal etmiyor.

Ortaokulu Yenice Özel Çağ Lisesi’nde okumuş. Adana’dayken Fiskobirlik, Güney Sanayii, Çukurova Kulübü, Devlet Su İşleri ve Tarsus Amerikan Kulübü’nde basketbol oynamış.

1997′de babasının ciddi bir kalp ameliyatı geçirmesinin ardından ailesiyle birlikte Adana’dan İstanbul’a taşınmış. İstanbul Kalamış Lisesi’nden mezun olan Kıvanç’ın

aklı fikri basketboldaymış.

Tek hayali NBA’de basketbol oynamak olduğu için Ülkerspor’dan gelen cazip teklifi hemen kabul etmiş ve orada iki yıl forma giymiş. Sonra bir yıl Beşiktaş, bir yıl da Fenerbahçe’de oynamış. Ancak dönüş yaptığı Beşiktaş takımında sakatlanması tüm hayallerini suya düşürmüş ve profesyonel basketbol hayatına son vermiş.

O dönemlerde yakın çevresinin sürekli fiziğine iltifatlarda bulunduğunu, model olması için kendisini yönlendirmeye çalıştığını söylüyor Kıvanç Tatlıtuğ. O ise bunlara hiç kulak asmamış. Ta ki annesinin yaptığı sürprize kadar!
2011 Yeni Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>