Burç Yorumları | Net Koloji netkoloji.com
Anasayfa » Burç Yorumları

Burç Yorumları etiketindeki yazılar

Bayanlara Özel »

[23 Nis 2017 | Yorum Yok | ]

Boğa Burcu Özellikleri (20 Nisan – 20 Mayıs)
Boğa burcu kadın sessiz, sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çekmektedir. Gerçekçi ve oturaklı tavrı vardır. Girmiş olduğu herhangi bir ortam da hal ve hareketleriyle dikkati çekmeyi başarırlar. Tutkulu ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden gelen herşeyi yaparlar.

Boğa burcu kadını duygusal her açıdan duyarlı ve kırılgan yapıya sahiptirler. Birine değer verdiği zaman onun için devamlı elinden geleni yapar. Sadakatsizlikten kesinlike haz almazlar. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber, çokta yumuşak kalplidirler. Çalışkandır ve bir işe başladığı vakit sonuna kadar o işin arkasında durur amacına ulaşana …

İnsan-Yaşam-Hayat »

[19 Şub 2011 | Yorum Yok | ]

21 – 25 Şubat Tarihleri Günlük Burç Yorumları – Burç Yorumu hakkında genel bilgiler içermektedir. 21 – 25 Şubat 2011 Tarihleri Günlük Burç Yorumları – Burç Yorumu inceleyiniz buyrun..

21 -25 Şubat arası transit Ay hafta boyunca, önce Koçta sonra Boğa ve ardından İkizlerde kalacak. Yani, kısaca transit Ay Salı, Çarşamba Koçta kalıyor, Perşembe, Cuma ve Cumartesi öğleye kadar Boğada ve sonra İkizlere geçip gelecek hafta başına kadar burada kalacak.
Yıldızların pozisyona bakınca, bu hafta Meclisin kaynayacağını görüyorum. Bir tartışma hafta sonuna kadar devam edecek gibi.. Hararetli ve sonu ilginç biten bir …