Anasayfa » Facebook

Facebook’un profil sayfası değişiyor mu?

6 Aralık 2010
reklamlar

Facebook’un profil sayfası değişiyor mu?

Facebook geçtiğimiz günler de profil sayfaları hakkında değişiklik yapacağından bahsetmiş evet gerçekten profil sayfalarını değiştiriyor mu acaba? Konu ile ilgili genel bilgiler bu sayfa altında yer almaktadır..

http://i.sabah.com.tr/sbh/2010/12/06/Haber/354359134232.jpg?354505227047

Facebook’un Bu yeni profil sayfasında eskiye nazaran daha fazla bilgi olacağı için kullanıcıların da profillerini daha sık kontrol etmeleri gerekecek.

Facebook yönetimi yaptığı açıklamada, bu değişiklikle profillerde daha fazla fotoğraf olacağını ve böylelikle kullanıcıların hayatını daha açık şekilde yansıtacağını belirtti.

Biyografi kısmında, sadece yaşadığı şehir, işyeri ve medeni hali gibi detaylar yanında kullanıcıların etiketlendiği fotoğraflar da olacak.
Facebook’un profil sayfası değişiyor mu? yazısına ait etiketler : ,


6 Yorum »

 • facebook diyor ki:

  eski profil sayfası bence çok daha guzeldi bu hem görsel hemde kullanış bakımından hiçte güzel bir yapım olmamış facebook gün geçtikçe görsellik bakımından geriliyor bence

 • oğulcan cura diyor ki:

  Sizlere teşekkür ediyorum.

 • yassaman tarhan diyor ki:

  Antalya da yeni bir ev aldım . 1 yıl oldu boş duruyor . içinin dekorasyonu yapılacak . imkan dahilinde yapamadım. Antalya da sizin bu evim mis evim programının yapmasını star tv adına arz ediyorum .

 • serhat diyor ki:

  Tşkler..

 • serhat diyor ki:

  lütfen yardım edin bana

 • özlem diyor ki:

  iş yerimde bir tek çekyatla yaşıyorum eşyalarım yok ev olarak döşemek istiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz zor durumdayım ev hayatı yaşamak istiyorum bir odada kalıyorum..

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>