Anasayfa » Facebook

Facebook Duvarı Kullanıma Kapatma İşlemi

13 Eylül 2011
reklamlar

Facebook Duvarı Kullanıma Kapatma İşlemi – Facebook Duvarını nasıl kullanım dışı bırakabilirim? Facebook da Duvarı kullanmak istemiyorum peki bunu nasıl kapatacağım? Facebook Duvarı kapatma işlemleri ile ilgili bilgiler konumuzun devamın da sizlee açıklanmış bulunmaktadır..

Facebook a giriş yaptıktan hemen sonra sağ üst köşedeki Hesap sekmesine tıklayınız. Hemen ardından Gizlilik Ayarlarına tıklayıp, açılan yerden Ayarları Özelleştir‘e tıklayın.

Arkadaşlarım Duvarıma bir şeyler gönderebilir, bu yazının karşısındaki Etkinleştir’in çentiğini kaldırmanız yeterli olacaktır..
Facebook Duvarı Kullanıma Kapatma İşlemi yazısına ait etiketler : , ,


5 Yorum »

 • ismail diyor ki:

  ya yeni facebookda etkinleşdir falan hiçbirşey yok

 • Serkan diyor ki:

  O eskidendi..Artık öyle birşey yazmıyor..

 • Serhat Eroğul diyor ki:

  Ya Ben duvarımı Arkadaşlara Kapatmak İstiyorum Ama Yapamıyorum Gizlilik ayarlarına Tıklıyorum Ayarları Özelleştir Die Bişe Gelmio Ltfn Yardım Edin .s

 • Eslem diyor ki:

  Ben bir şey söylemek istiyorum.Yeni Facebook’ta “Ayarları Özelleştir ” diye bir buton yok. Ben o yüzden yapamadım. Acaba daha yenisi elinizde var mı? Yani varsa koyabilir misiniz? Çok ihtiyacım var.

 • lavoe diyor ki:

  öyle bir şey var mı !!!!!!

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>