Anasayfa » Facebook

Facebook Hesabım Neden Açılmıyor?

14 Ocak 2012
reklamlar

Facebook Hesabım Neden Açılmıyor? – Facebook’a bir türlü giriş yapamıyorsanız belkide bir takım şeyleri eksik yapıyorsunuzdur. Bunları tekrar bir gözden geçirmeniz de fayda var..

Arkadaşlar çoğumuz bu problemden yana yakınıyoruz. Facebook adreslerine erişemeyenler ya hesaplarını başka birileri tarafından çaldırıyorlar ya da şifrelerini unutuyorlar. Ben sizlere şunları öneriyorum.

1. Şifrelerinizi sık sık değiştirin. (Rakam ve harflerden oluşsun)
2. Windows güncellemeleri her zaman aktif yapın.
3. Bilgisayarınızı antivirüs programları ile koruyun.
4. Her ortamda (internet cafe,arkadaş çevresi) facebook hesabınıza giriş yapmayın. Çünkü sisteme Giriş yaptıktan sonra bilgileriniz keyloger aracılığı ile bilgisayara kayıt ediliyor olabilir.. Ancak çok güvenilir yerlerde girmeye özen gösteriniz.

Şifrenizi unuttunuz ise;

Facebook hesabınıza kayıtlı olan e-mail adresinize yeni şifre isteyebilirsiniz.. Eğer bu denilenleri yapıp da hesabınıza hiç bir şekilde erişim sağlayamıyorsanız facebook yetkillerine mail göndermeyi deneyin. Muhakkak sizlere geri dönüş yapacaklardır..
Facebook Hesabım Neden Açılmıyor? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>