Anasayfa » Facebook

Kapatılmış Olan Facebook Hesabı Tekrar Nasıl Açılır?

16 Ocak 2012
reklamlar

Kapatılmış Olan Facebook Hesabı Tekrar Nasıl Açılır? – Facebook hesabınız kapatıldı ise yapmanız gereken önemli noktaları sizlere açıklayacağız. Facebook hesabınıza tekrar erişim sağlamak için yapılması gerekenler şunlardır.

Facebook yetkilileri tarafından kapatılmış olan hesabı tekrar aktif konuma getirmek için işte yapılması gereken özellikler.. Öncelikle sizlere neden facebook hesabınız kapatılıyor onun üzerinde bilgiler vermeye çalışacağım..

1- Sürekli facebook hesabınız facebook yetkililerine şikayet ediliyordur.

2- Facebook yetkilileri hesapları incelerken hesbınızı uygun bulmayıp kapatmış olabilirler..

Evet arkadaşlar eğer hesabınızda uygunsuz içerik yok ise kapatılan facebook hesaplarını geri almak işlemi çok basit aslında. Aşağıda belirtilen mail adresine uygun bir dille hesabınızın tekrar aktif edilmesini sağlayabilirsiniz..

disabled@facebook.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Yetkililer gün içerisinde sizinle irtibat kuracaklardır. Ancak mailinizi yazarken facebook’a bağlı olan mail adresinizi girmeye özen gösterin. Farklı bir mail adresi ile gönderirseniz büyük ihtimalle dönüş olmayabilir.
Kapatılmış Olan Facebook Hesabı Tekrar Nasıl Açılır? yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • Feride aliyeva diyor ki:

    hesabimi acin lutfen

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>