Anasayfa » Facebook

Facebook Reklam Sorunu Çözümü Bulundu

20 Ocak 2012
reklamlar

Facebook Reklam Sorunu Çözümü Bulundu Resimli Anlatımlı olarak sitemiz üzerinden açıklanmış bulunmaktadır. Facebook Reklam hakkında bilinmesi gerekenler ve bilinmeyenler Facebook’da Reklam problemini nasıl giderebilirim diyorsanız buraya hemen bir göz atmanız gerekmektedir..

Eğer facebook’u türkçe arayüzü ile kullanıyorsanız yapılması gereken olay çok basit aslında Öncelikli hesap butona tıklayınız. Bu yeni açılan pencereden “Hesap Ayarları”na giriniz. Açılan sayfada “Facebook Reklamları” bölümüne gelip tıklayınız. ”Platform sayfalarındaki reklamların bilgilerimi şu kişilere göstermesine izin ver” ibaresinin yanında bulunan kutucukta ”Hiç kimse’ seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Bunun hemen ardından yapmanız gereken bir durum daha var. Bulunmuş olduğunuz sayfanın aşağı kısmına gelip ”Facebook Reklamları’nda sosyal eylemlerimi kimler görebilir:’ ibaresinin yanındaki kutudaki ”Hiç kimse” seçeneğini işaretleyiniz ve bütün bunların ardından ”Değişiklikleri kaydet’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Artık reklamlar sayfanızda gözükmeyecektir..
Facebook Reklam Sorunu Çözümü Bulundu yazısına ait etiketler :


6 Yorum »

 • ahmet sobacı diyor ki:

  hesab diye bir şey yok sadece reklam var

 • ahmet sobacı diyor ki:

  yaptım ama ana sayfa yok yinede
  aynı sorun devam ediyor

 • enes uzun diyor ki:

  Lütfen bana yardımcı oLun. 1 aydan beri facebook’uma giremiyorum girş yaptğmda reklam oLuştur diyor. bunu çözmenizi isityorm facebook hesabım çok değerLydi .

 • beyza diyor ki:

  facebook hesabım 2 aydan beri açılmaıyor her yolu denedim ama yapamadım lütfen yardım edin

 • soner diyor ki:

  arkadaslar çok tşk ederim buqün açıldı facem sizin dediklerinizi uyquladım

 • sinirli diyor ki:

  ya arkadas bilgisayarda sorun var galiba diğer kişiler benım pc kullandıgında bunlardada bu reklam problemı cıkmaya başladı hala duzeltemedım tum seylerı yaptım hala bıse yok

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>