Anasayfa » Facebook

Facebook Hayran Sayfası Açmak (Resimli Anlatımı)

7 Şubat 2011
reklamlar

Facebook Hayran Sayfası Açmak (Resimli Anlatımı) ile sadece netkoloji.com adresinden bulabilirsiniz arkadaşlar buyrun detaylı bilgiler aşağıda açıklanmıştır inceleyebilirsiniz..

Hesab’a giriş yaptıktan sonra facebook hayran sayfası oluşturmak için ilk yapmanız gereken şu linki takip etmek: http://www.facebook.com/pages/create.php

Bu aşamada yapabilecekleriniz; hayran sayfanız için bir kategori belirlemek, sayfanızı isimlendirmek ve sayfanın görüntülenip görüntülenmeyeceğine karar vermek. Bu işlemlerden sonra Sayfa Oluştur butonuna tıklayın.

Bu aşamada Facebook Hayran Sayfası oluşturulmuş durumda.

Gelen sayfada sol kısımdaki Sayfa’yı düzenle butonuna tıklayarak kullanıcı izinlerini, sayfa bilgilerini, fotoğrafları, videoları, duvar ayarlarını ve daha fazlasını isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

Arkadaşlarına Öner butonu ile de listenizdeki arkadaşlarınıza davet gönderebilir ve Hayran Sayfanızın popülerliğini artırabilirsiniz.

Oluşturduğunuz sayfayı silmek için, Sayfayı düzenle bölümünün üst kısmında bulunan Sayfa’yı Sil Butonuna tıklamanız yeterli.
Facebook Hayran Sayfası Açmak (Resimli Anlatımı) yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>