Anasayfa » Facebook

Facebookta Engellenmiş Olan Uygulamaların Engeli Nasıl Kaldırılır?

9 Şubat 2012
reklamlar

Facebookta Engellenmiş Olan Uygulamaların Engeli Nasıl Kaldırılır? – Facebook üzerinden erişime engellenmiş olan gereksiz uygulamarı silmek çok kolay. Sadece 1 tık uzağınızda.

Facebook’da engellenmiş uygulamaları ayarlardan hemen kaldırabilirsiniz. İşte bunun için yapmanız gerekenler sizlere aşağıda açıklamış bulunmaktayız. Devamına göz atınız..

Facebookta Engellenmiş Olan Uygulamaları Kaldırın

Sağ üstte bulunan ” HESAP ” menüsü üzerinden ” Gizlilik Ayarları ” kısmına geliniz. Bu açılan sayfanın alt kısmında bulunan “Engellenenler Listeleri – Engellediğin kişilerin ve uygulamaların listelerini düzenle.” seçeneğini tıklayınız. “ Engellenen uygulamalar ” bölümünde engellemiş olduğunuz uygulamaların listesini kolayca görebileceksiniz.

Engelini kaldırmak için ise uygulamanın karşısındaki ” Engeli Kaldır ” a seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Geri al seçeneğini seçtiğiniz zaman ise uygulamayı tekrar engelleyebiliyorsunuz..
Facebookta Engellenmiş Olan Uygulamaların Engeli Nasıl Kaldırılır? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>