Anasayfa » Facebook

Facebook Zaman Tüneli Nedir? Nasıl Çıkılır?

16 Şubat 2012
reklamlar

Facebook Zaman Tüneli Nedir? Nasıl Çıkılır? Facebook 2012 yılında zaman tüneli diye birşey icat etti. Bu zaman tüneline dalanlar ne yazık ki bir daha çıkamıyorlar. 🙂

Buradan bir çıkış yolu vardır buradan nasıl kurtulunabilir işte o konularla ilgili sizlere detayları açıklamaya çalışacağız. Aşağıdaki makaleye göz atabilirsiniz..

Evet arkadaşlar ne yazık ki sizlere üzülerek söylüyorum ki zaman tünelinden şimdilik hiç bir şekilde çıkış yolu yok. Ancak ileriki günlerde facebook yetkilileri tekrar yeni bir güncelleme getirirlerse şayet www.developers.facebook.com/apps adresinden tekrar geri alınabileceği söylenmektedir.

Zaman tüneline girip yapan bir çok facebook kullanıcısı bu durumdan şikayetçi biliyorum şahsen bende şikayetçiyim ancak dediği gibi şu an için yapabileceğim pek bir şey yok. Ama zaman tüneli sizce iyi değil mi 🙂 bence şahane olmuş gibi 😀 belli bir süre daha bu şekilde idare edeceğiz anlaşılan..
Facebook Zaman Tüneli Nedir? Nasıl Çıkılır? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>