Anasayfa » Facebook

Facebook dosya paylaşım özelliği hakkında bilgiler

14 Mayıs 2012
reklamlar

Facebook dosya paylaşım özelliği hakkında bilgiler – Facebook dosya paylaşımı özelliğe açmak işlemi ile ilgili bilinmesi gereken bilgilere hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz..

Facebook bir çok yenilik gibi bu yeni dosya paylaşım yeniliğini de uygulamaya soktu.
Daha henüz test aşamasında olan bu uygulama kısa bir süre sonra bizlerle olması bekleniyor şu anda sadece deneme amaçlı bazı hesaplar da kullanılmaktadır.

Facebook şikayetler üzerine hazırlamış olduğu bu servisi çok seveceğimizi umuyorum. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan facebook, grup sayfaları içerisinde dosya paylaşımı yapabilmek için isteklerini uygun bir dille anlattıklarını ve bu isteklerini facebook üzerinden paylaştıktan sonra, kısa bir süre sonra dosya paylaşım servisinin devreye gireceğini facebook tarafından resmen açıklandı.

25 MB’a kadar dosya paylaşımına izin verilecek olan bu sistem de, müzik dosyaları ve .exe uzantılı dosyaları hiç bir şekilde kabul etmeyeceği açıklandı. Sadece video yüklenebileceği bildirildi.
Facebook dosya paylaşım özelliği hakkında bilgiler yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>