Anasayfa » Futbol

Real Madrid’den Fenerbahçe’ye Transfer Oldu

1 Haziran 2011
reklamlar

Real Madrid’den Fenerbahçe’ye Transfer Oldu

http://img5.mynet.com/spr4/lass-diarra-36615_501.jpg

“Teknik direktörümüz Aykut Kocaman’ın vermiş olduğu bir transfer listesi var. Yurt içi ve dışı olarak iki bölümden oluşan bu listenin yurt içindeki bölümünü Mustafa Pektemek haricinde gerçekleştirdik. Hocamızın isteklerinin ilk sırasında Emenike vardı. Onu hallettik. Ardından da Orhan ve Serdar Kesimal’ı renklerimize bağladık. Sırada Sezer var. Onu da alıp yurt içi transferlerimizi tamamlayacağız. Evet Selçuk İnan istediğimiz bir futbolcuydu ama olmazsa olmaz durumunda değildi.

Şimdi sırada dış transfer var. Yobo kiralık gelmişti. Sezon bitince de takımına döndü. Bu durumda bizim yabancı kontenjanımız bir oyuncu için açıldı. Oraya da Emenike’yi aldık

CRISTIAN KALACAK

ŞU anda kontenjanımız dolu. Bilica ve Güiza ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. Eğer bu iki oyuncu ile yollarımızı ayırırsak dış transfer için çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Elbette ufak tefek çalışmalarımız sürüyor. Önceliğimiz iki oyuncunun transferini gerçekleştirmek. İlki Real’in ön liberosu Diarra. Diğeri de başarılı bir sezon geçiren Yobo’yu almak. İki transfer için de girişimlerimiz devam ediyor.”

BU arada Diarra alınsa dahi onunla aynı pozisyonda oynayan Cristian’la devam edilecek. Bunun iki sebebi var. İlki Sambacı’nın Mayıs 2014’e kadar sözleşmesi bulunuyor. Diğeri ise Diarra direkt forma giyecek oyuncu olacağını için bu sezon olduğu gibi Cristian iyi bir yedek olarak Dever Ligi, lig ve kupa olmak üzere 3 kulvarda mücadele edecek olan F.Bahçe kulübesinin güçlü olmasını sağlayacak.
Real Madrid’den Fenerbahçe’ye Transfer Oldu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>