Anasayfa » Futbol

15 Ağustos 2011 Emmanuel Eboue Galatasaray’a Transfer Oldu

15 Ağustos 2011
reklamlar

15 Ağustos 2011 Emmanuel Eboue Galatasaray’a Transfer Oldu. Galatasaray’a gelip gelmeyeceği merak konusu iken olay bugün netlik kazandı. Eboue bir kaç gün sonra Türkiye’ye geleceğini bildirdi. İşte o konuyla ilgili haberin devamı ve ayrıntıları aşağıda yer almaktadır..


Galatasaray, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal’de forma giyen Fildişi Sahilli futbolcu Emmanuel Eboue’nin transferi için kulübü ve kendisiyle görüşmelere başlandığını Borsa’ya bildirdi.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.’den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yer alan açıklamada, ”Profesyonel futbolcu Emmanuel Eboue ve kulübü Arsenal ile resmi görüşmelere başlanmış olup, gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir” denildi.

EBOUE GELİYOR!
Galatasaray’ın her konuda anlaşmaya vardığı Emanuel Eboue, bu akşam İstanbul saat 20.00’de Atatürk Havalimanı’na inecek ve sağlık kontrollerinin ardından basına tanıtılacak.
15 Ağustos 2011 Emmanuel Eboue Galatasaray’a Transfer Oldu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>