Anasayfa » Futbol

Galatasaray Lukas Podolski Yıldız Futbolcuya 4 Milyon Teklif Etti

23 Ağustos 2011
reklamlar

Galatasaray Lukas Podolski Yıldız Futbolcuya 4 Milyon Teklif Etti. Galatasaray bu yeni sezonda transfere dur durak bilmeden devam ediyor. Şimdide gözünü FC Köln’ün milli futbolcusu olan Lukas Podolski ‘ye dikti. İşte o konunun detayları ve ayrıntıları aşağıda yer almaktadır..

http://img5.mynet.com/spr4/podolski-koln-39721_501.jpg

“Türkler Podolski’ye yıllık 4 milyon Euro net ücret teklif etti” başlığıyla verilen haberde, Podolski’nin Galatasaray hakkında, “Bana olan ilgiyi gördüm. Galatasaray geleneklere sahip büyük bir kulüp” şeklinde konuştuğu belirtildi.

Haberde ayrıca, 90 kez Alman milli takım formasını giymiş olan Podolski’nin bu ücret karşısında normal olarak transfer olmasının akıllıca olacağı şeklinde yorum yapılırken, Podolski’nin FC Köln’de yılda brüt olarak yaklaşık 2,5 milyon Euro kazandığı ifade edildi.

FC Köln Kulübü’ne dün Galatasaray’dan resmi olarak transfer talebi geldiği hatırlatılan gazete haberinde, bu teklifte herhangi bir bonservis ücretinden bahsedilmemesine rağmen Galatasaray’ın Podolski’nin transferi konusunda inatçı olduğu görüşüne yer verildi.

Galatasaray’ın Podolski’yi, 10 numarayla önemli bir pozisyonda görev vermek amacıyla transfer etmek istediğine de dikkat çekilen haberde, milli futbolcunun, Almanya 1. Ligi’nde düşme hattında bulunan FC Köln ile 2 yıllık sözleşmesi daha olduğu ve kötü gidişatın sürmesi durumunda Podolski’nin takımda kalıp kalmayacağının şüpheli göründüğü savunuldu. Haberde ayrıca, sakatlığı geçen Podolski’nin FC Köln’de antrenmanlara başlayacağı bildirildi.

Bild gazetesinin internet sayfasında yer alan bir haberde de, FC Köln’ün Galatasaray ile poker oynuyor gibi göründüğü, kulübün, borçlarını ödemesi için yaklaşık 30 milyon Euro’ya ihtiyaç duyduğu, bu nedenle Galatasaray’ın 10 milyon Euroluk transfer ücretini biraz daha artırması durumunda Podolski’nin transferine izin verebileceği şeklinde yorum yapıldı.
Galatasaray Lukas Podolski Yıldız Futbolcuya 4 Milyon Teklif Etti yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>