Anasayfa » Futbol

Ronaldinho Galatasaray’a mı Transfer Olacak?

29 Ocak 2012
reklamlar

Ronaldinho Galatasaray’a mı Transfer Olacak? Ronaldinho’nun Galatasaray’a gelecek dedikleri haber ile ilgili bilgileri içermektedir. Ronaldinho Galatasaray’a gelecek ise tam olarak ne zaman gelip sözleşme imzalayacak işte o konularla ilgili detaylı ve geniş bilgilere burada yer verilmektedir..

Fatih Terim, Ronaldinho’nun, 8 milyon euro bonservis bedeli ile, 3 yıllık sözleşme ile G.Saray’a tranferi için hazırlıklara başlandığını belirten Fatih Terim, bu konuda yıldız futbolcunun yıllık olarak ödeneceği 5.5 milyon euro para istediği söylentiler arasında.

Ronaldinho dünyanın en iyi top koşturan futbolculardan biri olduğunu belirterek tecrübeli hoca, “Bu konuda biraz araştırma yaptıktan sonra karar vereceğim” şeklinde konuşma yaptı. Sarı-kırmızılı taraftarlar ise, Fatih Terim’in bir telefon kadar yakın olan Ronaldinho’ya “Evet” demesini 4 gözle beklediklerini söylediler.

Bakalım ilerleyen günlerde ne gibi değişiklikler ve sürprizler olacak bunu zaman gösterecek. Herhangi bir son dakika haberinde sizleri tekrar bu konuyla ilgili bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizleri an ve an takip etmeye devam ediniz..
Ronaldinho Galatasaray’a mı Transfer Olacak? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>