Anasayfa » Futbol

Süper Toto Süper Final Bu Hafta Maç Sonuçları 06.05.2012

6 Mayıs 2012
reklamlar

Süper Toto Süper Final Bu Hafta Maç Sonuçları 06.05.2012 Bu hafta kim kiminle oynadı. Kimler berabere kaldı. Hangi takım kaybetti kim kazandı işte detaylar..

Galatasaray-Beşiktaş ile karşılaşırken aynı saatte Fenerbahçe’de Trabzonspor maçını izledik. Maçta gerçekten heyecan dorukta idi. Fenerbahçe üstünlüğünü koruyarak maçtan galip ayrıldı.

Galatasaray ve Beşiktaş maçı beşiktaşın son dakikalar’da yüklenmesinin ardından 2-0 iken 2-2 bitirek berabere sonuçlandı.

Fenerbahçe ve Trabzonspor maçı ise Fenerbahçenin 3-1 galibiyeti ile 90 dakika tamamlandı. Şimdi 1.lik için savaşacak olan Fenerbahçe ve Galatasaray’da son maç Kadıköy’de Şükrü Saraçoğlun’da yapılacak. Hakeden kazansın diyoruz..
Süper Toto Süper Final Bu Hafta Maç Sonuçları 06.05.2012 yazısına ait etiketler :


2 Yorum »

  • galatasaray diyor ki:

    ben bir Galatasaraylı olarak şunları söylemek isterim. Galatasaray bu zamana kadar yaptığı maçları hakkıyla hakederek kazandı.fenerbahçe ise sayısız şike yaptı.2012 yılı galatasaray-fenerbahçe takım kadrosuna bakdığımız zaman fenerbahçenin takım kadrosu daha iyi gözüküyor.ancak bu 12.05.2012 cumartesi günü kadıköy şükrü saraçoğluğunda yapılacak olan maçın fenerbahçenin galibiyeti ile sonuçlanacağını göstermez.doğrusunu söylemek gerekirse galatasaray ve fenerbahçe çok iyi takımlar.ama tabii k bazen kaybettikleri oluyor her iki takımında.örneğin fenerbahçe beşiktaş maçının galibi beşiktaş idi.beşiktaş gibi bu sezon içinde devamlı olarak kaybeden bir takımın fenerbahçeyi yenmesi çok ilginç bir olaydı.ama feenrbahçe-galatasaray maçı yani şampiyonluk maçında galatasaryın şansı çokk yüksek neden mi?çünkü gs berabere kalma veya kazanma durumunda şampiyon.neden mi?gs-fb arasındakipuan farkı 1.berabere kalırsa yine 1 olacak kazanan gs.(berabere kalınca gs ye 1 fb ye 1 puan)kazanırsa gs zaten şampiyon.neyse yorumumun son cümlelerinde bir galatasaray fanatiği olarak umarım ki şampiyon oluruz.

  • nur karakaya diyor ki:

    ilk önce şunu söyliyim fenerbahçe hiçbirzaman şike yapmamıştır.bu olay kanıtlanmamıştır.başkanımızda başka bir nedenden dolayı mahkumdur.inşallah en kısa zmnda çıkacak ………….:)

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>