Anasayfa » Futbol

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Tahliye Oldu Mu? 02.07.2012

2 Temmuz 2012
reklamlar

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Tahliye Oldu Mu? 02.07.2012 – Fenerbahçe’nin as başkanı halen daha başkanlığını yürüten şike davası yüzünden yaklaşık 1 senedir tutukluluğu devam eden Aziz Yıldırım Tahliye edildi mi işte o konuyla ilgili sizlere ayrıntılı bilgileri hemen açıklıyoruz.

YILDIRIM’IN KULÜP BAŞKANI OLMASI YASAKLANDI – Artık tekrar Başkan Olamayacak!

– Aziz Yıldırım’a örgüt kurmak suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezası aldı. Şike suçundan ise 3 yıl 9 ay hapis ve 1 milyon TL para cezasına çarptırıldı. Aziz Yıldırım’ın 6222 sayılı yasadan önceki eylemlerine ise beraat kararı çıktı. Fenerbahçe-Karabük, Fenerbahçe-Ankaragücü, Fenerbahçe-Sivas, Eskişehir-Trabzon, Fenerbahçe-İBB maçlarından şike ve teşvikten suçlu bulundu.

Kararla, Yıldırım’ın kulüp başkanı olması ve spor müsabakalarını statta seyretmesi bundan böyle mahkeme kararı ile artık yasaklandı. Ancak tedbir konulmadı. Yargıtay eğer mahkemenin kararını onarsa Yıldırım kulüp başkanı olamayacak. Ancak onamazsa başkanlık yapmaya devam kaldığı yerden edecek.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Tahliye Oldu Mu? 02.07.2012 yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>