Anasayfa » Gsm Operatörler

Turkcell 19 TL Karşılığında Her Yöne 400 Dakika ve 2000 Sms Paketi

6 Mart 2013
reklamlar

Turkcell 19 TL Karşılığında Her Yöne 400 Dakika ve 2000 Sms Paketi – Turkcell den gençleri ilgilendirecek değerli bir haberimiz var. Sizler için paketin detaylarına hemen giriş yapmak istiyoruz.

Turkcell 19 TL Karsiliginda Her Yone 400 Dakika ve 2000 Sms Paketi

Evet genç arkadaşlar ve orta kesin sizler için Turkcell’in hazırlamış olduğu bomba gibi bir kampanyası daha sizlerle.. Tam 19 TL karşılığında her yöne evet yanlış duymadınız her yöne 400 dakika ve 200 Sms kampanyasından çok sık konuşup mesajlaşan birisi iseniz bu kampanya bana kalırsa tam size göre demektir.

Hemen sizler de başvurup bu Turkcell’in düzenlemiş olduğu kampanya dan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri aşağıda sizler için hemen kısaca anlattık.

Turkcell 19 TL ye Her Yöne 400 Dakika ve 200 Sms Paketi Kampanya Detayları:

Bu tarifeden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken Avea ya da Vodafone hattından Turkcell hattına geçiş yaptıktan sonra 20TL Turkcell hattınıza yüklemeniz ve YILDIZ yazıp 2222 göndermeniz yeterli olacaktır..
Turkcell 19 TL Karşılığında Her Yöne 400 Dakika ve 2000 Sms Paketi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>