Anasayfa » Gsm Operatörler

Turkcell Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

18 Mart 2013
reklamlar

Turkcell Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Yapılır? Turkcell’in cazip kampanyalarından birisi de 1 ve 4GB’lık internet paketleri sizde hemeen en yakın Turkcell abone merkezlerine giderek ya da www.turkcell.com.tr adresinden size uygun olan paketi seçip internetin keyfini doya doya yaşamaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Paket hakkında detaylı bilgi almak için konunun devamına göz atmanızı tavsiye ederiz. İşte paket ve ücretlendirme listesi burada yer almaktadır..

1 GB Sınırsız – 30 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 1 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız ​43.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, ​TURBO1GB yazıp 2222′ye göndermeniz yeterlidir.

4 GB Sınırsız – 40 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 4 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız 7.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, SINIRSIZ4GB yazıp 2222′ye göndermeniz yeterli olacaktır.
Turkcell Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Yapılır? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>