Anasayfa » Gsm Operatörler

Turkcell’den Yeni 1800 Dakika Kampanyası Detayları

15 Eylül 2011
reklamlar

Turkcell’den Yeni 1800 Dakika Kampanyası Detayları Hemde üstelik bu servis ücretsiz Turkcelliler yaşadı. Bu ücretsiz servisten yararlanmak için işte yapmanız gerekenler ve ayrıntıları sizler için burada açıkladık..

Sizde hemen Turkcell bireysel faturalı hatta kalma sözü verin, Tam 6 ay boyunca Turkcell’lilerle yapılan aramalarda geçerli toplam 1800 dakika kazanabilirsiniz.

Ne Kadar Öderim?
Ücretsiz

Kampanyadan faydalanmak için HEDIYE yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kampanyaya katılan abonelere, Turkcell Bireysel Faturalıda kalma sözlerine karşılık, 6 ay boyunca, her ay Turkcell yönüne aramalarda geçerli 300er dakika hediye edilecektir. Kampanya 7 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanma süresi 6 aydır.

Kampanyadan Alo Tarifesi, Haydigel tarifesi, Kamu Tarifesi, Gold Tarifesi, Her Yöne Tarifesi, Yeni faturalı Genç tarifesi ve Destek paketindeki müşterilerimiz faydalanabilirler.

Kampanyadan faydalanan abonelerin kalma sözü verdikleri 6 aydan önce Turkcell bireysel faturalıdan ayrılmaları durumunda, faturalarına kampanyadan faydalandıkları ay başına 9TL cayma bedeli yansıtılır.

Hediye dakikalar yurtiçi şebeke içi yapılan konuşmalarda geçerlidir.

* Kampanyadan; Son 30 gün içinde numarasını diğer operatörden Turkcell faturalıya taşıyan, yeni bireysel faturalı hat alan veya hazır karttan faturalı hatta geçen bireysel aboneler,
* Haydi Gel Mini Paket Fırsat Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyası ve mevcut aboneler için geçerli olan Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyalarından yararlanan aboneler faydalanamamaktadır.

Kampanyaya başvuru hakkı bir kereye mahsus olup, kampanyaya başvuran abonelerin hediye dakikaları telefonlarına gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra geçerli hale gelir.

Daha fazla bilgi için http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/1800dakikakampanyasi.aspx adresini ziyaret ediniz..
Turkcell’den Yeni 1800 Dakika Kampanyası Detayları yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • meryem diyor ki:

    1800 dakıkaa kampanyasını ne zaman kullanmaya başlarımm?

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>