Anasayfa » Gsm Operatörler

Avea Faturasızdan Faturalıya Geçenlere Müthiş Teklif! Her Yöne 300, Avealılara 3000 dak

15 Eylül 2011
reklamlar

Avea Faturasızdan Faturalıya Geçenlere Müthiş Teklif! Her Yöne 300, Avealılara 3000 dak. Avealılar bundan böyle yaşadı. Süper harika bir teklif Avea dan sizlere geliyor. Fatursaz hattınızdan faturalıya geçip hemen bu kampanyadan sizler de yararlanabilirsiniz.. İşte kampanya ayrıntısı..

Faturasız hatlardan faturalı hatta terfi yapan Avealılar sadece ve sadece 19 TL karşılığında her yöne 300 dakika ve tüm Avealılarla 3.000 dakika konuşuyorlar!

Sizde hemen son 2 aya ait bir faturanız ve kimliğinizle Avea bayilerine gelin, kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanın!

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000’a ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 6000’a ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

* Kampanya 8 Mart-31 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
* Kampanyadan kampanya dönemi içerisinde Avea ve FenerCell, KARTALCELL, TrabzonCell, GSMobile faturasız tarifelerinden faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçiş yapan müşteriler yararlanabilirler.
* Kampanyadan mevcut faturalı müşteriler yararlanamazlar.
* Haydi faturalıya kampanyasından yararlanan müşterilerimiz için Bol Bol Avea tarifesinin 29 TL olan aylık ücreti, ilk 6 ay boyunca 19 TL, sonrasında 29 TL’dir.
* Kampanya koşullarında 8 Temmuz tarihi itibariyle güncelleme yapılmıştır. 8 Temmuz tarihi öncesi kampanyadan yararlanan müşterilerimize hediye etmekte olduğumuz her yöne 120 dakika, 8 Temmuz tarihi itibariyle kampanyadan yararlanacak müşterilerimiz için her yöne 300 dakika olarak revize edilmiştir. Bu doğrultuda, 8 Temmuz 2011 tarihinden itibaren kampanyadan yararlanan müşterilerimize Bol Bol Avea tarifesinde kaldıkları süre boyunca her ay her yöne 300 dakika hediye edilecektir. 8 Mart-8 Temmuz 2011 tarihleri arasında kampanyadan yararlanmış olan müşterilerimiz kendilerine hediye edilmiş olan her yöne 120 dakikadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
* Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
* Kampanyaya katılan müşteriler 1.000 + 10.000 SMS Paketi’nden faydalanabilirler.
* Belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

Kampanya detayları: http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/faturasizdan_faturaliya.shtml
Avea Faturasızdan Faturalıya Geçenlere Müthiş Teklif! Her Yöne 300, Avealılara 3000 dak yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>