Anasayfa » Gsm Operatörler

Vodafone Ayda 1 TL’ye Heryöne İki Kat Konuşun! Kampanya Detayları

15 Eylül 2011
reklamlar

Vodafone Ayda 1 TL’ye Heryöne İki Kat Konuşun! Kampanya Detayları Evet yanlış duymadınız Vodafone gerçekten şu sıralar harika kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Onlardan bir tanesi ise Ayda sadece 1 TL karşılığında her yöne olmak üzere iki kat konuşmaya olanak sağlıyor. Bu kampanyanın ayrıntıları ve detayları burada yer almaktadır..

Cep Avantaj Mini Süper, Cep Avantaj Midi veya Cep Avantaj Heryöne tarifelerinden birini 12 ay boyunca kullanmayı ve ayda sadece 1 TL ek ödemeyi kabul eden abonelerden;

* Cep Avantaj Mini Süper* tarifesindeki aboneler ayda 500 yerine heryöne 1000 dakika;
* Cep Avantaj Midi tarifesindeki aboneler ayda 750 yerine heryöne 1500 dakika;
* Cep Avantaj Heryöne tarifesindeki aboneler Vodafone, sabit hat limitsiz konuşmanın yanı sıra ayda 750 yerine heryöne 1500 dakika;

Konuşma avantajı yakalıyor. Cep Avantaj tarifeleri ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

(*) Cep Avantaj Mini Süper Tarifesi ile kampanyaya katılım, numara taşıma veya faturasızdan faturalıya geçiş durumlarında geçerlidir.

Cep Avantaj Mini Süper Cep Avantaj Midi Cep Avantaj Her yöne*
Toplam Aylık Ücret
(Tarife Ücreti + 1 TL Toplamı)
30 TL 40 TL 56 TL
Toplam Aylık Heryöne Dakikalar 1000 dk 1500 dk 1500 dk
Şebeke içi Limitsiz
Sabit hatlar Limitsiz
Paket aşımında her yöne dk fiyatı 41,5 kr 41,5 kr 41,5 kr
SMS 41,5 kr 41,5 kr 41,5 kr
Taahhüt Süresi 12 ay 12 ay 12 ay
Aylık Ücret

1 TL

1 TL

1 TL

 • Kampanya kapsamında: Cep Avantaj Midi tarifesindeki aboneler 12 ay taahhüt vermeleri ve 12 ay boyunca aylık 1 TL ödemeleri karşılığında aylık ek 750 her yöne dk., Cep Avantaj Heryöne tarifesindeki aboneler 12 ay taahhüt vermeleri ve 12 ay boyunca aylık 1 TL ödemeleri karşılığında aylık ek 750 diğer yurt içi mobil operatörler yönüne dk. kullanım hakkına sahip olacaklardır. Cep Avantaj Mini Super tarifesine son 30 gün içinde numarasını taşıyarak gelen veya faturasızdan faturalıya geçen aboneler 12 ay taahhüt vermeleri ve 12 ay boyunca aylık 1 TL karşılığında aylık ek 500 heryöne dakika kullanım hakkına sahip olacaktır.
 • Fiyatlara KDV (%18) ve OİV (%25) dahildir.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler, izleyen dönem içerisinde hatlarının feshedilmesi, iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, ön ödemeli hatta çevrilmesi, başka bir operatöre geçirilmesi veya kampanya girişindeki Cep Avantaj tarifesi dışında herhangi bir tarifeye geçirilmesi halinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 20 TL’dir.
 • Kampanya dakikaları öncelikli kullanılır. Aboneler önce kampanyadan kaynaklanan dakikalarını sonrasında ise paketindeki dakikaları kullanır.
 • Hediye dakikalar sadece yurt içi ses görüşmelerini kapsayıp, yurt içindeki diğer GSM operatörlerini, ev/iş numaraalrı ile Vodafone abonelerini aramak için kullanılabilir, katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.
 • Kampanya dakikaları abonenin sahip olduğu paketin kontör atış periyotlarına göre harcanır.
 • Bir GSM numarası sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.
 • Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Cep Avantaj Mini Süper tarifesi için kampanyaya girişten önceki 6 ay içerisinde numarasını Vodafone’dan başka operatöre taşımış olan veya Vodafone faturalı tarifelerden faturasıza geçiş yapmış olan aboneler kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
 • Kampanya dahilinde verilen görüşme hakkı sadece yurt içinden aramalar için geçerli olup, yurt dışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
 • Kampanya dahilinde verilen görüşme hakkı Kıbrıs’a doğru Türkiye’den başlatılan çağrılar için geçerli değildir.
 • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanya 31.09.2011 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.

Detaylı bilgi: http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/1-TL-dakika-kampanyasi.php
Vodafone Ayda 1 TL’ye Heryöne İki Kat Konuşun! Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>