Anasayfa » Gsm Operatörler

Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi Kampanya Detayları

15 Eylül 2011
reklamlar

Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi Kampanya Detayları Vodafone sahip olanlar yaşadı Vodafone’nun avatantajlı paketlerinden bir tanesi daha Cep Dolusu mesaj paketine hemen sizde katılabilirsiniz. İşte onun için tek yapmanız gereken..

Sizler de hemen Cep Fly Faturasız Tarifesi’ne terfi edin, Cep Fly abonelerine özel Pegasus Uçuş Puanı Kampanyası ile Vodafone’da konuştuğunuz her dakika Pegasus’ta TL değerinde Uçuş Puanı kazandırsın! Uçuş Puanlarınızı ister bilet fiyatından düşün, ister biriktirip Pegasus Havayolları’yla bedava uçun.

Pegasus Uçuş Puan Kampanyası ile Uçuş Puan toplamak çok kolay! Cep Fly tarifeleri üzerinden yapacağınız yurt içi ses görüşmelerinizin ve SMS gönderimlerinizin %5’i kadar Uçuş Puanı size anında hediye. Üstelik, Cep Fly tarifelerine abone olarak Pegasus Uçuş Puan Kampanyası’na ilk defa katılanlara 10 TL değerinde uçuş puanı da hediye!

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi‘ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.
Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>