Anasayfa » Gsm Operatörler

Vodafone Faturalıya Numara Taşımaya 1500 Dk Kampanyası

15 Eylül 2011
reklamlar

Vodafone Faturalıya Numara Taşımaya 1500 Dk Kampanyası Numaranızı hazır karttan Faturalı sisteme geçiş yaptığınız takdirde aylık 1500 dakika evet yanlış duymadınız tam olarak 1500 dk kazancınız olacaktır. Haydi ne duruyorsun hemen kampanya ayrıntılarını inceleyip sizde hattınızı faturalıya geçirin..

Şimdi numarasını taşıyıp veya faturasız hattını faturalıya geçiren müşteriler Cep Avantaj Mini Her Yöne+ tarifesine gelenler her yöne toplam 1500 Dk. kazanıyorlar.

Kazandığınız her yöne 1500 dk. 6 ay boyunca 250’şer dakika olmak üzere tarifenize ekleniyor ve Cep Avantaj Mini Her Yöne+ tarifesiyle 6 ay boyunca ayda 20 TL’ye 250 yerine her yöne tam 500 Dk. konuşma avantajına sahip olun.

– Kampanya kapsamında Cep Avantaj Mini Her Yöne+ tarifesini seçen abonelerimiz söz konusu 1500 dk ile Türkiye’deki tüm ev, iş numaraları, Vodafone’lular ve diğer operatörlerle özgürce konuşma ayrıcalığını yaşarlar. Yurt dışı aramalar kampanya kapsamında değildir.

* Kampanyadan, numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone’a gelen veya Vodafone ön ödemeli hattını faturalı hatta çevirecek olan aboneler, CepAvantaj Mini Heryöne+ tarifesini secmeleri durumunda yararlanabilir.
* Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye dakikaları kazanabilmeleri için geçiş işlemleriyle birlikte ilgili tarifeyi seçmeleri ve hizmet noktasına kampanyaya katılma talebini beyan etmeleri gerekmektedir.
* Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olan Vodafone aboneleri ilave bir ücret ödemeden yurt içi Vodafone, Turkcell, Avea , sabit hat numaralarını ararken kullanabilecekleri toplam 1500 dakika kazanacaklardır.
* 1500 dakika abonelerin hesabına kampanyaya katılımlarının gerçekleştiği andan itibaren (Kampanya mesajı ile birlikte kampanya baslar.) 30 gün için 250 dakika ve izleyen 5 ay boyunca aynı tarifede olmaları durumunda ayda 250 dakika şeklinde toplam 6 ayda (180 gün) yüklenecektir.
* 30 gün içinde kullanılmayan dakikalar abone hesabından silinir. İlgili hediye dakikalar fatura döneminden bağımsızdır.
* Hediye dakikalar sadece yurt içi ses görüşmelerini kapsayıp, katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.
* Kampanyada kazanılan dakikanın kullanım önceliği bulunmaktadır.
* Numarasını diğer operatörlerden taşıyarak yeni dahil olmuş aboneler izleyen dönem içerisinde ilk girdikleri paketi değiştirdiklerinde, hattın iptal durumunda, şebekeiçi veya dışı geçiş durumlarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.
* Hediye dakikalar abonenin sahip olduğu paketin kontör atış periyotlarına göre harcanacaktır
* Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
* Kampanyaya girişten önceki 6 ay içerisinde numarasını Vodafone’dan başka operatöre taşımış olan veya Vodafone faturalı tarifelerden faturasıza geçiş yapmış olan aboneler kampanyadan faydalanamaz.
* Vodafone’un tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
* Vodafone’un kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkı saklıdır.
* Kampanya 30.09.2011’e kadar geçerlidir.

Kampanya detayları için http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/faturaliya-numara-tasimaya-1500dk.php?default_id=bireysel-kampanyalar-mnp-faturali-1500 ziyaret ediniz..
Vodafone Faturalıya Numara Taşımaya 1500 Dk Kampanyası yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>