Anasayfa » Gsm Operatörler

Turkcell ve Vodafone İpad 2 Kampanya Detayları

22 Ekim 2011
reklamlar

Turkcell ve Vodafone İpad 2 Kampanya Detayları Turkcell ve Vodafone’nin düzenlemiş olduğu İpad 2 kampanyası hakkında bir takım detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. ipad 2 almak isteyenler için harika bir fırsat daha. Konunun devamında yer almaktadır buyrun inceleyiniz..

Turkcell açıklamasında, iPad 2 alan ilk 5 bin müşterinin iPad 2’lerinden Aralık sonuna kadar kullanabilecekleri toplam 23 TV kanalı ve Lig TV aboneliğinden faydalanacağı, Turkcell’in iPad’e özel uygulamalarını Turkcell 3G hızıyla kullanabileceği belirtiliyor.

Vodafone Türkiye tarafından yapılan açıklamada da 1GB veya 4GB internet paketlerinden birini alanlara yurtdışında Vodafone operatörlerinden aylık 50 MB internet kullanma hakkı verildiği belirtiliyor.

İki operatörün fiyatları şöyle (Wi-Fi+3G):

Kampanya Detayları için

Vodafone: http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/iPad-2-Kampanyasi.php?

Turkcell: http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/tabletvenotebook/ipad2tablet.aspx sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.
Turkcell ve Vodafone İpad 2 Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>