Anasayfa » Gsm Operatörler

Turkcell Faturasız 3 Aylık VINN Kampanya Ayrıntıları

6 Aralık 2011
reklamlar

Turkcell Faturasız 3 Aylık VINN Kampanya Ayrıntıları – Turkcell’den yeni harika kampanya daha 3 Aylık Vınn Kampanyası sizleri bekliyor. Faturasız 3 Aylık Vınn kampanyasından yararlanmanız için aşağıdaki yolu izlemeniz gerekmektedir. Buyrun işte detayları ve ayrıntıları..

Üstelik Kontratsız, paket aşımsız, formalitesiz Turkcell’den VINN! Üstelik 3 ay geçerli 10GB interneti ile! Hemen satın alıp, internette gönlünüzce Turkcell kalitesi ile VINN’layın..

Detaylı bilgiler:

Yurtiçi 3 ay geçerli olup 10GB faturasız internet paketi, 3G Modem ve faturasız 3G internet hattı Axess kart sahiplerine ayda 49 TL’ye 3 taksitle sunulacak. Axess kartı olmayan aboneler ise, KDV, ÖİV dahil 147 TL fiyattan Turkcell abone merkezlerinden alabilecekler.

​​​​Ne Kadar Öderim?
​​147 TL , Axess kart sahiplerine özel 49 TL x 3 ay ​​​

Daha geniş bilgi için http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Faturasiz-3-Aylik-Vinn.aspx burayı ziyaret ediniz..
Turkcell Faturasız 3 Aylık VINN Kampanya Ayrıntıları yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • TJK diyor ki:

    Güzel kampanya. Bu yaz almayı düşünüyorum

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>