Anasayfa » Gsm Operatörler

Turkcell’den İndirimli 100 MB İnternet Paketi Kampanyası

7 Aralık 2011
reklamlar

Turkcell’den İndirimli 100 MB İnternet Paketi Kampanyası – İnterneti şimdi doya doya yaşama zamanı.. Turkcell dur durak bilmeden harika kampanyalar ile bomba gibi geliyor. Aylık 100 MB internet paketi satın almanın şimdi tam zamanı.. İşte o konuyla ilgili ayrtıntılı ve detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz buyrun..

“Cebimde internetim olsun” diyen vatandaşlar için Turkcell’den büyük indirim kampanyası daha sizlerle! Siz de cebinizde, internette doyasıya gezinmek istiyorsanız, İndirimli 100 MB İnternet Paketi Kampanyası ile hemen tanışmaya başlayabilirsiniz.

31 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir

Ne Kadar Öderim?
Tüm vergiler dahil, ilk 3 ay boyunca 5 TL ödeyerek bu pakete sahip olabilirsiniz.

3. ayın sonunda internet keyfini kesintisiz yaşayabilmeniz için paketiniz standart ücreti olan aylık 10 TL üzerinden devam eder.

Paket aşımı;
Faturalı hatlar için tüm vergiler dahil 0,05 TL / MB’dır. (Bu aşımlar, faturanızda birim fiyat olan 0,000049 TL/KB üzerinden ücretlendirilir.) Bir fatura döneminde paket bedeli üzerine en fazla 99 TL ödersiniz.
Faturasız hatlar için ise tüm vergiler dahil 1 Kuruş / 100KB’tır. Ücretlendirme her 100KB’ta bir yapılır.

Nasıl Katılırım?

3 AY yaz 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek, Online İşlemler’den veya 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak öğrenebilirsiniz.
Turkcell’den İndirimli 100 MB İnternet Paketi Kampanyası yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>