Anasayfa » Gsm Operatörler

Vodafone FreeZone Nedir, Nasıl FreeZone’lu Olunur?

20 Aralık 2011
reklamlar

Vodafone FreeZone Nedir, Nasıl FreeZone’lu Olunur? FreeZone Ne İşe yarar neler yapılabilir. Bu kampaya ya katılmak ücretli mi yoksa ücretsiz mi? Tarife değişikliği olacak mı? Vodafone ayrıcalığı ile yeni FreeZone ile tanışmaya hazır mısınız? İşte detaylar ve ayrıntıları aşağıda yer almaktadır..

FREEZONE yazıp 1525’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır, üye olduktan hemen sonra kulübe giriş yapıyorsun ve artık olay başlamış oluyor.

Mesajınız vodafone’a ulaştığı andan itibaren, hayatınız daha kolay ve özgür bir hale gelecektir. Vodafone bunun için söz verdiğini de dile getirdi. Bazen yeri gelecek çok avantajlı indirimlerden yararlanacaksınız, bazen de gitmeye can attığın etkinliklere vodafone sizleri davet edecek..

Okulda, kafede, eğlence merkezlerinde ve daha bir çok yerde sizin gibi Freezone’lu başkaları da olacak; onları tanı, sev, çünkü bu kulüpte hep birlikte çok kazanacak, çok eğleneceksiniz. Hadi ne duruyorsun hemen sende bu eğlenceye ortak ol..
Vodafone FreeZone Nedir, Nasıl FreeZone’lu Olunur? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>