Anasayfa » Gsm Operatörler

Avea İyi Geceler Paketi Kampanya Ayrıntıları

27 Aralık 2011
reklamlar

Avea İyi Geceler Paketi Kampanya Ayrıntıları – Akşam rahat rahat sevgilinizle arkadaşlarınızla eşinizle dostunuzla çocuğunuzla konuşabileceğiniz harika bir Avea kampanyası daha sizlerle.. Avea’dan İyi geceler kampanyası detaylar ve ayrıntılar burada yer almaktadır..

Ayda sade ve sadece 9 TL ödeyerek akşam 9′dan sabah 9′a bir fatura dönemi boyunca toplam 3000 dakika Avealılarla konuşacaksınız!

Kampanya’ya katılmak için GECE yazıp 6031′e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kampanya’ya dahil olduğunuz da kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Fatura dönemi boyunca, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan toplam dakikalarınızı, SES yazıp 6000′e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Paketimle ne kadar süre konuşabileceğim?

Akşam 21.00-sabah 09.00 saatleri arasında geçerli aylık Avealılarla 3000 dakika’dır..

İyi geceler paketi detayları için burayı inceleyiniz. http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/iyigeceler_paketi.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturali.konuskan.iyigeceler
Avea İyi Geceler Paketi Kampanya Ayrıntıları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>