Anasayfa » Gsm Operatörler

3G Modem İle Bilgisayardan Nete Bağlanma İşlemi

31 Aralık 2011
reklamlar

3G Modem İle Bilgisayardan Nete Bağlanma İşlemi – 3G modeminiz ile internete bilgisayarınız üzerinden çok rahat bir şekilde girebilirsiniz. 3G Modem kullanımı detayları ve ayrıntıları hakkında bilgileri sizler için aşağıda açıklıyoruz buyrun konumuzun devamına hemen bir göz atabilirsiniz..

Gsm Operatörlerinin çıkartmış olduğu Turkcell‘in VINN, Vodafone‘un Mobil Modem, Avea‘nın ise Jet olarak adlandırdığı bu yeni mobil modem cihazların istediği her yerden internete kolay bir şekilde bağlanmak isteyen kullanıcılara alternatif bağlantı imkanı sunuyor. Üstelik bu hizmet, mobil internet olmadan bağımsız olarak ayrıca cep telefonuna gerek kalmadan kolayca satın alınabilir.

internete 3G ile giriş yapmak için mobil modem kullanmak gerekli mi?

Şu an piyasada bulunan birçok mini ve dizüstü bilgisayarda dahili 3G modem bulunmaktadır. Eğer ilerki zamanlarda 3G internetten faydalanmayı düşünüyorsanız yeni bir bilgisayar satın almadan önce bu özelliği sorgulamalısınız. Dahili 3G modemi olan bir bilgisayar ile GSM operatöründen edineceğiniz bir data sim kartı kullanarak 3G internete bağlanabilirsiniz.
3G Modem İle Bilgisayardan Nete Bağlanma İşlemi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>