Anasayfa » Gsm Operatörler

Avea Süper Fikir Tarifesi Kampanya Detayları

19 Ocak 2012
reklamlar

Avea Süper Fikir Tarifesi Kampanya Detayları – Avea’nın geçtiğimiz günler de çıkartmış olduğu yep yeni bir kampanyası daha sizlerle buluşuyor.. Avea Süper Fikir Tarifesinde bakalım sizler için neler varmış Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz..

Fatura döneminizde kaçıncı 100 dakika kademesinde bulunduğunuzu KADEME yazıp 6036’ya ücretsiz olarak SMS gönderip kolayca öğrenebilirsiniz.

Süper Fikir Tarifesi’nde SMS Ücreti Ne Kadardır?
41,5 Kr / SMS’tir.

Tarifeye Aylık Ücret Ne Ödeyeceğim?
Süper Fikir Tarifesi’nin aylık sabit ücreti KDV-ÖİV dahil olmak üzere 5 TL’dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika KDV-OIV dahil ek 4 TL ile ücretlendirilmektedir.

Tarife Kapsamında Ne Kadar Ücretsiz Dakika Kaldığı Nereden Öğrenebilirim?
İçinde bulunduğunuz 100 dakika kademesinde bir sonraki kademeye geçiş için kaç dakika daha konuşabileceğinizi, “SES” yazıp 6000’e SMS göndererek kalan dakika bilgisini ÜCRETSİZ olarak öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/super-fikir.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.superfikir adresini ziyaret ediniz..
Avea Süper Fikir Tarifesi Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>