Anasayfa » Gsm Operatörler

Vodafone Hesabını Bilen Tarifesi Hakkında Bilgi

25 Ocak 2012
reklamlar

Vodafone Hesabını Bilen Tarifesi Hakkında Bilgi Vodafone Hesabına Bilen Tarife Nedir,Ne İşe Yarar ve bu tarife ile neler yapılabilir. Vodafone’nin yapmış olduğu bu kampanyasıyla ilgili bilgileri içermektedir. Hesabını bilen tarifi hakkında kapsamlı geniş bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz buyrun göz atınız..

Artık paket aşma derdine son! paketinizi aşıp aşmama kararı veya ne kadar aşacağınız tamamen bundan böyle size ait olacak.

PAKET Hakkında Bilgi:

Hesabını Bilen Tarifedeki aylık paketinizin tamamını kullandığınızda hattınız bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık olacak şekilde kalacaktır. Böylelikle farkında olmadan paketinizi aşmayacaksınız.

TEK MESAJLA EK PAKET ALMA:

Eğer geri kalan aylarda kullanıma devam etmek istiyorsanız ya da paketinizle sahip olduğunuz avantajlar haricinde kullanım yapmanız gerekiyorsa, 7999′a EKLE yazıp göndereceğiniz ücretsiz bir SMS yardımı ile hemen 5 TL’lik Ek Paket alıp bu paketi tüm iletişim ihtiyaçlarınızda kolayca kullababileceksiniz.

Üstelik Ek Paket’ten yapmış olduğunuz her yöne konuşmanızın dk’sı yalnızca 10 kr.

Daha fazla bilgi ve ayrıntı için www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.hesabini_bilen.php?default_id=h-b adresini ziyaret edebilirsiniz..
Vodafone Hesabını Bilen Tarifesi Hakkında Bilgi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>