Anasayfa » Gsm Operatörler

Telefon puk kodunu nereden öğrenebilirim?

1 Şubat 2012
reklamlar

Telefon puk kodunu nereden öğrenebilirim? Telefonunuzun pin kodunu unuttu iseniz bu konuya bir göz atmanız da fayda var. Gsm operatörünüze göre puk numaranızı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. İşte detaylar..

Turkcell Hattı kullanıcıları Puk Kodunu Öğrenmek için burayı inceleyin

444 0 532 arayarak ya da Turkcell müşteri hizmetlerinden yardım isteyip, puk kodunuzu kolaybir şekilde öğrenebilirsiniz..

Turkcell Online İşlem Merkezi‘ üzerinden de Puk kodunuzu öğrenme menüsüne gelerek, puk kodunuzu bu kısımdan rahatlıkla görebilirsiniz.

Vodafone Hattı kullanıcıları Puk Kodunu Öğrenmek için burayı inceleyin

Vodafone Hattına sahip olan kullanıcılar için ise cep telefonlarından 7000 yada 444 0 542 yi arayarak öğrenebilirler. Ya da Vodafone müşteri hizmetleri ile konuşup, PUK hakkında gerekli bilgileri kolayca alabilirsiniz.

Avea Hattı kullanıcıları Puk Kodunu Öğrenmek için burayı inceleyin

Avea hat sahipleri için ise, cep telefonu üzerinden 500′ ü arayıp öğrenebilirsiniz. Diğer telefonlardan için ise 444 1 500 Numaralı Avea Müşteri Hizmetleri’ ni arayıp yardım isteyebilirsiniz.
Telefon puk kodunu nereden öğrenebilirim? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>