Anasayfa » Gsm Operatörler

Turkcell Mobil Tv Servisini Nasıl İptal Edebilirim?

2 Şubat 2012
reklamlar

Turkcell Mobil Tv Servisini Nasıl İptal Edebilirim? – Mobil Tv paketini satın aldınız ama şu anda iptal etmek istiyorsunuz bunun için ne yapacağınızı bilmediğiniz için sizlere Turkcell’in servislerinden olan Mobil tv nasıl iptal edilir onu anlatmaya çalışacağız. Devamına buradan göz atabilirsiniz..

Mobil tv’yi iptal etmek çok basit aslında 1.yöntemi hemen sizlere açıklıyoruz..

Eğer ki 3 aylık indirimli mobil tv üyesi iseniz kısa mesaj ile IPTAL 3AY yazıp 2222 ye göndermeniz yeterli olacaktır. Yetkililer inceledikten sonra iptal işleminiz gerçekleşecektir.

Eğer aylık üye oldu iseniz;

Mobil TV üyeliğiniz, siz iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak devam edecek ve paketiniz yenilecektir. Servisi iptal etmek istediğiniz zaman telefonunuzdan mobil tv uygulamasını açın ve “Paket İşlemleri” sayfasına gelerek “Paketlerim” kısmından kolayca iptal işlemizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer iptal etme işlemleri için ise;

Online İşlemler, 444 0 532 ya da 532​ Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp Turkcell İletişim Merkezlerinden mobil tv üyeliğinizi bitirebilirsiniz.
Turkcell Mobil Tv Servisini Nasıl İptal Edebilirim? yazısına ait etiketler :


2 Yorum »

  • elif diyor ki:

    turkcell tv uygulamasını iptal etmek istiyorsanız ;

    internetten(telefondan değil) turkcell sayfasını açın.online işlemlere tıklayın. gsm numarası ve şifre soruyor. telefon numaranızı gsm ye yazın. şifreyi bilmiyorsanız telefonunuzdan (ücretsiz) 2222 ye sifre yazıp gönderin. gelen şifreyi şifre yazan yere yazın. giriş yaptığınızda serviler den servis iptaline tıklayın. oradan kaldırın deyin ve onaylayın.daha sonra güvenli çıkışa tıklayın ve çıkın. işleminiz olmuştur ve bu işlemin olduğuna dair telefonunuza mesaj gelecektir. yardımcı olmuşumdur umarım 🙂

  • İlker diyor ki:

    Turkcell tv İPTAL

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>