Anasayfa » Gsm Operatörler

Avea Test Sürüşü Kampanya Detayları

7 Şubat 2012
reklamlar

Avea Test Sürüşü Kampanya Detayları ve Ayrıntıları ile ilgili bilgileri içermektedir. Avea’nın Test Sürüşü nedir nasıl katılınır işte o konuyla ilgili sizlere net bilgiler vermeye çalışacağız. Buyrun inceleyiniz..

Kampanya’ya Nasıl Katılabilirim?

Süper 19′luk, Süper 25′lik, Süper 29′luk ve Süper 35′lik tarifelerinden birine numara taşıma ile geldiğiniz takdirde, KAYIT yazıp 9030′a ücretsiz göndererek, 14 gün içinde kullanılmak üzere ilave her yöne 300 dakika, her yöne 300 SMS ve 300 MB cepten internet hakkı kazanabilirsiniz!

Kampanya kapsamınında bulunan ücretsiz kullanım haklarının aşılması halinde; her yöne dakikalar ile ilgili tarifenin her yöne dakikalarından düşüleceği, SMS ve cepten internet kullanımları için de ilgili tarifenin standart kullanım ücretleri geçerli olacaktır.
14. günün sonunda kullanılmayan hediye kullanımı tamamen silinecektir.

Kampanyaya katılmak ücretli midir?
Kampanyaya katılmak ücretsizdir.

Kampanya hakkında geniş bilgi almak için http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/test-surusu.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturali.testsurusu&pagemenu=kampanyalar.aveali.faturali adresine gidebilirsiniz..
Avea Test Sürüşü Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • gökhan diyor ki:

    avea şahane diger oporöterler denedim hic memnun kalmadım

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>