Anasayfa » Gsm Operatörler

Avea Faturasızdan Faturalıya Geçenlere Süper Transfer Teklifi Kampanyası

20 Şubat 2012
reklamlar

Avea Faturasızdan Faturalıya Geçenlere Süper Transfer Teklifi Kampanyası – Tam 19 TL’ye Her yöbe 300dk+Avealılarla 3.000 dk rahat rahat konuşma süresi Avea farkı ile hediye!

Sizde hattınız ile beraber Avea bayisine uğrayıp Faturasız hazırkartlı hattınızı faturalı çevirtin harika kampanyalardan birini sizde kapın. İşte detaylar ve ayrıntılar..

Şimdi faturasız hatlardan faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçenler sadece 19 TL karşılığı ile her yöne 300 dakika ve tüm Avealılarla 3.000 dakika bedava konuşuyorlar!

Sizde hemen son 2 aya ait bir faturanız ve kimliğiniz ile beraber Avea bayilerine gelin, kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanma fırsatı yakalayın!

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000’a ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 6000’a ücretsiz SMS gönderek kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Aylık ücret 19 TL*
Aylık Ücretsiz Her Yöne
Görüşme Süresi 300 dk
Aylık Ücretsiz Avea İçi
Görüşme Süresi 3.000 dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne 19 Kr / dk
SMS 41,5 Kr / SMS

* İlk 6 fatura dönemi bitiminde KDV-ÖİV dahil 29 TL’dir.
Avea Faturasızdan Faturalıya Geçenlere Süper Transfer Teklifi Kampanyası yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>