Anasayfa » Gsm Operatörler

Avea Bilge Adam İndirim Kampanya Detayları

20 Şubat 2012
reklamlar

Avea Bilge Adam İndirim Kampanya Detayları – Avea’dan Bilge Adam İndirimli Kampanyalar ve daha fazla bilgiler burada yer alıyor. Avea ile ilgili haberler aşağıdadır..

Kampanya 15 Şubat – 15 Mart 2012 tarihleri arasında tüm Bilge Adam şubelerinde için geçerli olup, indirimler sadece Kariyer Eğitim Programı için geçerlidir ayrıca başka herhangi bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için BILGEADAM yazıp 5060’a kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Avea İletişim Hizmetlerin’de gizlidir.

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanmaktadır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Bu kampanya hakkında daha fazla bilgi için http://avantajavea.avea.com.tr/ContentPages/CampaignInfo.aspx?id=139&marka=bilgeadam&height=550&width=960&modal=true adresini ziyaret ediniz..
Avea Bilge Adam İndirim Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>