Anasayfa » Gsm Operatörler

Turkcell 25 TL’ye 100 TL Nar Kampanya Ayrıntıları

23 Şubat 2012
reklamlar

Turkcell 25 Tl’ye 100 tl Nar Kampanya Ayrıntıları – Turkcell’in yeni başlattığı 25 TL karşılığı tam 100 TL nar kampanyası başlamış bulunmaktadır. Bu konuyla ilgili ayrıntıları sizlere aşağıda aktarmaya devam ediyoruz..

Turkcell, Nar Paketlerine bir yenisini daha geçtiğimiz günlerde ekledi. Tüm bireysel ön ödemeli Turkcell müşterileri bu paketten faydalanabilecekler. Bu sizler için düzenlenmiş olan paketle 25 TL ödeyen Turkcell’liler bir ay boyunca her yöne 100 TL’lik konuşma süresi ve rahat rahat mesajlaşacaklar.

Dileyen müşteriler Turkcell’in sunmuş olduğu 20 TL’lik ve 30 TL’lik Nar paketlerinden yararlanabilecekler. 20 TL’lik paketi satın almış olan müşterilerin Turkcell’lilerle bir ay boyunca 100 TL’lik, 30 TL’lik paketi seçen müşteriler ise bir ay boyunca her yöne 150 TL’lik konuşup mesajlaşıyorlar.
Turkcell’in sunduğu Nar paketlerini mevcut ve yeni tüm Turkcell’liler kolay bir şekilde satın alabilecekler..

Daha detaylı bilgi için Turkcell’in sayfasını ziyaret edebilirsiniz.. http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hazirkartheryonenarkampanyasi.aspx
Turkcell 25 TL’ye 100 TL Nar Kampanya Ayrıntıları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>