Anasayfa » Gsm Operatörler

Avea Messi Atacak 100 MB İnternet Kampanya Detayları

1 Mart 2012
reklamlar

Avea Messi Atacak 100 MB İnternet Kampanya Detayları – Golleri Barcelona kral oyuncularından birisi olan Lionel Messi atacak sizlerin cepleri şenlenecek..

Gol attığı zaman 100 Mb internet paketi kazanmak ister misiniz? Eğer istiyorsanız bu haberimize bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İşte bu konuyla ilgili detaylı bilgiler ve ayrıntıları içermektedir. Messi ile artık sizde kazanabilirsiniz.

Avea, dünyanın en iyi futbol kulüplerinden birisi olan FC Barcelona’nın 2012-2013 sezon sonuna dek “Türkiye Resmi Telekomünikasyon İş Ortağı ” olduğunu resmen açıkladı. Avealılar, bu sayede FCB markalı ürünlere, FCB mobil içeriklerine, FCB’ye özel tarifelere ve diğer GSM hizmetlerine kolay bir şekilde artık ulaşabilecekler.

Kampanyaya katılım koşulları nelerdir:

LIG BARCELONA, LIG BARCA veya LIG BAR yazıp 9045’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Tarifeler İle İlgili Bilgiler:

CB Maxi tarife ile hem konuş, hem mesajlaş, hem de internette gezinme fırsatı yakala! Ayda sadece 95 TL’ye yurtiçi heryöne 2500 dk ve 2500 SMS, vee 3 GB internet hediye!

FCB Maxi tarife ile hem konuş, hem mesajlaş, hem de internette gezmek ister misiniz! Ayda 55 TL’ye yurtiçi heryöne 1500 dk ve 1500 SMS, yanısıra 2 GB internet sizlerin olacak!
Avea Messi Atacak 100 MB İnternet Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>