Anasayfa » Gsm Operatörler

Turkcell Gnctrkcll Ben Yaptım Paketi Kampanya Detayları

20 Haziran 2012
reklamlar

Turkcell Gnctrkcll Ben Yaptım Paketi Kampanya Detayları – Turkcell’den ben yaptım paketini geçtiğimiz günler de duyurdu.

Sizler de bol bol konuşup mesajlaşmak ve internet paketim de içinde olsun istiyorsanız bu paketi incelemeniz de fayda var diye düşünüyorum. Turkcell ben yaptım paketi ile doya doya konuş mesajlaşabileceksiniz. işte detaylar..

Ne kadar öderim?

​​Aylık her yöne 500 dakika 19 TL
Aylık Her yöne 1500 SMS, Turkcellilerle 7500 SMS ya da 500 MB’dan her biri 5 TL
5 TL ve 19 TL fiyatına %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. ​

5000 SMS kampanyası 31 Ağustos 2012’ye kadar geçerlidir

​​BEN YAPTIM paketi ile kendi paketini kendiniz yaratabilirsiniz.. 19 TL’ye aylık her yöne 500 dakikanı al. Üzerine ek paketler istersen 5 TL’ye aylık her yöne 1500 SMS, Turkcell’lilerle 7500 SMS ya da 500 MB paketlerinden istediğin birini ekleyebilirsiniz. Hazırkart’tan geçer,numaranı taşır ya da yeni hat alırsan 12 ay boyunca her ay Turkcell’lilerle 5000 SMS Turkcell’den sizlere hediye. Bu kampanya kaçmaz diyorum Başka da birşey demiyorum..
Turkcell Gnctrkcll Ben Yaptım Paketi Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>