Anasayfa » Haberler

İbrahim Tatlıses’i Vuran Şahıs Bugün Yakalandı 17 Mart 2011

17 Mart 2011
reklamlar

İbrahim Tatlıses’i Vuran Şahıs Bugün Yakalandı 17 Mart 2011 Geçtiğimiz günler de İbo show programı çıkışın da saldırıya uğrayan usta türkücü başından ağır yaralanarak Acıbadem hastanesin de ameliyathaneye alınmıştı.

Neyse ki çok şükür durumunun iyi olduğu doktorları tarafından bugün bildirildi. İbrahim Tatlıses’e suikast düzenleyenler bugün yakalandığı bildirildi. İşte haberin devamı..

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’e düzenlenen silahlı saldırı da faili olarak bilinen Abdullah Uçmak ile yirmi adamı gözaltına alındığı bildirildi. İstanbul Organize Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen soruşturma kapsamında 42 adrese eş zamanlı baskın yapılarak ilk etapta 20 kişi gözaltına alındı. 6 kişi ifadeleri alındıktan hemen sonra serbest bırakılırken, 14 kişi emniyete götürüldü. Saldırıyı bizzat Uçmak’ın yaptığı ve saldırıda kullanılan aracında kiralık olduğu belirlendi.

Saldırıda kullanılan Fiat marka kiralık otomobil de ele geçirildi.
İbrahim Tatlıses’i Vuran Şahıs Bugün Yakalandı 17 Mart 2011 yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>