Anasayfa » Haberler

29 Mart 2011 İbrahim Tatlıses Son Röportajı – Süperim Süper dedi

30 Mart 2011
reklamlar

29 Mart 2011 İbrahim Tatlıses Son Röportajı – Süperim Süper dediği bildirildi. Hastanede uzun süredir yopun bakımda kaldıktan sonra dün öğlen saatlerinde yoğun bakımdan çıkartılarak bir üst bölümü taşındığı bildirildi. Eğer durumu böyle iyiye doğru gitmeye devam edecek olursa kısa süre de taburcu edilip tedavisine evinde devam edileceği söyleniyor.. İşte haberin detayları ve devamı..

Sevenlerine müjdeli mesajı iletmek amacıyla, sanatçıyı yormamak için bir kaç kısa soru soruldu. Tatlıses, kendisini nasıl hissettiği sorusunu “Süperim, süper” diyerek cevapladı. Hayranlarının bilgi almak için hastane bahçesinde beklemelerinden ayrıca telefon ve eposta yoluyla sağlık durumunu sormalarından bahsedilirken duygulanan Tatlıses, “Sevenlerimin duasını bekliyorum. Sevenlerime kalbi duygularımı gönderiyorum” dedi. Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, Tatlıses’in geldiği ilk andan itibaren tedavisindeki olumlu gelişmelerin, tedavisini sürdüren ekibi de çok sevindirdiğini söyledi. Sanatçının bundan sonraki süreçte sakin bir ortama ihtiyaç duyması ve dinlenmesi gerektiği için ailesi dışındaki ziyaretçilerle görüşemeyeceğini ve basından gelen röportaj taleplerini kabul edemeyeceğini kendisine söylediğini ifade etti.

İKİ HAFTA SONRA ÇIKACAK

Hastane başhekimi, İbrahim Tatlıses’in normal hasta servisine alınması sebebiyle sağlık durumu hakkında son kez basın toplantısı düzenlediklerini söyledi. Çuhadaroğlu, Tatlıses’te 2 haftalık sürede beklediklerinden daha hızlı bir gelişme olduğunu dile getirerek, “Bu hızlı iyileşme süreci bu şekilde devam ederse bildiğimiz İbrahim Tatlıses’i öngörülenden çok daha kısa bir sürede aramızda göreceğimizi umuyorum” dedi. Tatlıses’in antibiyotik tedavisi nedeniyle iki hafta daha hastanede yatacağı söylendi.
29 Mart 2011 İbrahim Tatlıses Son Röportajı – Süperim Süper dedi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>