Anasayfa » Haberler

Çılgın Proje Nedir? Çılgın Proje İle Neler Yapılacak?

26 Nisan 2011
reklamlar

Çılgın Proje Nedir? Çılgın Proje İle Neler Yapılacak? Yarın Açıklanması beklenen Çılgın Proje hakkında sizleri biraz bilgilendirmek istedik. İşte konunun devamı ve ayrıntılı bilgiler aşağıdadır..

AK Parti’nin, 12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri Seçim beyannamesi bugün AK Parti Genel Merkezi’nde açıklanacak. Başbakan Erdoğan ve AK Parti kurmaylarının katılımıyla açıklanacak beyannamede, 2023 hedeflerinin yer alması bekleniyor.

Beyannamede, kişi başına milli gelirin 25 bin dolara çıkarılması, ihracatın 500 milyar Dolar olması, hızlı trenin ülke genelinde yaygınlaştırılması, Çanakkale Boğazı’na köprü yapılması, Üniversite sayısının 500′e çıkarılması, ikinci bir 15 bin kilometre duble yol yapılması, yerli uydu, yerli otomobil ve yerli savaş uçağı yapımı gibi hedeflerin yer alması bekleniyor.

Seçim beyannamesinin en önemli hedeflerinden birisi yeni anayasa hazırlanması konusu olacak. Beyannamede, Türkiye’nin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir anayasa hazırlanacağı vaat edilecek. Daha fazla demokrasi, daha fazla özgürlük ve insan hakları vaadinde bulunulacak.

AK Parti’nin Seçim beyannamesi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Haberleri’>Hüseyin Çelik başkanlığında İçişleri eski Bakanı Beşir Atalay, Ulaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım ve Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin tarafından hazırlandı. Beyannameyi hazırlayan ekip ile Başbakan Erdoğan’ın bugün bir araya gelerek çalışma yapması bekleniyor. – Ankara 31
Çılgın Proje Nedir? Çılgın Proje İle Neler Yapılacak? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>