Anasayfa » Haberler

İstanbul’da Bazı Yollara Park Yasağı Getirildi

11 Haziran 2011
reklamlar

İstanbul’da Bazı Yollara Park Yasağı Getirildi. İşte o yollar hangileri buradan öğrenebilirsiniz.

http://img5.mynet.com/ha6/i/istanbul-park.jpg

UKOME tarafından yapıılan açıklamaya göre, yeni düzenleme ile beraber park yapma yasağı olması gereken birinci derece ulaşım yolları üzerinde bulunan parkomatların UKOME kararları ile kaldırıldığı bildirilerek, ana arterlerde bulunan bu yollara park eden araçlara İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yasal işlem uygulanacağı ifade edildi.

Otopark olarak kullanılan ve İSPARK’ın kontrolünde olan yollarda bundan böyle otopark hizmeti verilmeyeceği kaydedilen açıklamada, uygun olan yollar üzerinde cep yapılarak oluşturulan parkomatların devam edeceği, cep dışındaki parklanmalara ise müsaade edilmeyeceği belirtildi.

Açıklamada, Avcılar’da Reşitpaşa, Beykoz’da Sahip Molla, Fatih’te Akdeniz, Fevzi Paşa, Macar Kardeşler, Oğuzhan, Büyük Reşitpaşa, Kadıköy’de Söğütlüçeşme, Kayışdağı, Maltepe’de Atatürk, Pendik’te Namık Kemal, Sarıyer’de Köybaşı, Üsküdar’da Hakimiyeti Milliye ve Selmanıpak caddelerindeki parkomat uygulamalarının İSPARK tarafından kaldırılacağı bildirildi.
İstanbul’da Bazı Yollara Park Yasağı Getirildi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>