Anasayfa » Haberler

Hastanede ölüm kalım mücalesi veriyor

21 Aralık 2010
reklamlar

Hastanede ölüm kalım mücalesi veriyor. Hastaneye sağlam bir şekilde ama şu anda tanınmayacak bir şekilde kaldı. İşte haberin detayları aşağıda yer almaktadır..

http://img5.mynet.com/ha6/g/gokhan-acar.jpg

Gökhan Acar “karın ağrısı şikayetiyle” gittiği hastaneden 4 aydır tedavi görüyor. Durumun giderek kötüleştiğini söyleyen Gökhan Acar’ın ailesi bu duruma tedaviye geç kalınmasının yol açtığını iddia ediyor. Acar ailesinin anlattığına göre, Gökhan Acar 16 Ağustos 2010 tarihinde karın ağrısı şikayeti ile Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gitti. Doktorlar tarafından muayene edilen Gökhan Acar, bağırsak yapışması teşhisi konularak 4 gün sonra ameliyat edildi. Gökhan Acar’ın babası Halil Acar doktorların yaptıkları tedavi sonucunda, oğlunun bağırsaklarının açılmadığını söyledi. Halil Acar, geç ameliyata alındığı için oğlunun zehirlendiğini iddia etti.

Halil Acar, “Oğluma doktorlar bağırsak yapışması teşhisi koydu. Doktorlar 4 gün boyunca bağırsakları açılmadığı için ameliyata aldılar. Bize evrak imzalatarak oğlumu ameliyat ettiler. 4 aydır oğlum yoğun bakımda yatıyor ve konuşamıyor. Oğlum hastaneye yürüyerek gitti, halen yoğun bakımda, sosyal güvencem yok ev kiramı bile ödeyemiyorum, yaklaşık 20 bin TL borçlandım” dedi. Yetkililerden yardım isteyerek oğlunu sapasağlam yolladığını vurgulayan Gökhan Acar’ın annesi Nursen Acar, “İyileşemedi çocuğum. Çocuğumu istiyorum” dedi.

8 AY ÖNCE EVLENMİŞTİ
20 Ağustos 2010’dan bu yana yaşam savaşı veren Gökhan Acar’ın eşinin de kendisini bırakıp gittiği öğrenildi. Hastanenin yoğun bakım ünitesinde tutulan Gökhan Acar, 8 ay önceki nikah töreninde yüzünden mutluluğu okunuyordu. Nikah sonrası takı takım töreninde yakınlarıyla anı fotoğrafı çektiren Acar ve eşi’nin kaderi yaklaşık 4 ay sonra tamamen değişti.
Hastanede ölüm kalım mücalesi veriyor yazısına ait etiketler : , ,


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>