Anasayfa » Haberler

18 Ağustos 2011 Siirt’te hain saldırı: 2 şehit Daha Verdik

18 Ağustos 2011
reklamlar

18 Ağustos 2011 Siirt’te hain saldırı: 2 şehit Daha Verdik. Bunlara artık kısa süre de dur denmesi gerekiyor. Meydanı sanırım başı boş buldu bunlar.. Bugün akşam saatlerinde Siirt ilçesinde 2 askerimiz daha şehit düştü. İşte o haberin detayı ve ayrıntıları aşağıda yer almaktadır..

http://img5.mynet.com/ha6/a/askerlik.jpg

Pervari’de bugün saat 20.00 sıralarında PKK’lı teröristler değişik noktalardan İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü binalarına yönelik roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Güvenlik güçlerinin anında karşılık vermesiyle çatışma çıktı. Çatışma sürerken, Siirt 3’üncü Komando Tugay Komutanlığı’dan ilçeye Sikorsky helikopterlerle özel eğitimle komandolar gönderildi.

Pervari’de 4 sivil yaralı
PKK’lıların Pervari’de düzenlediği saldırıda 4 sivilin yaralandığı belirtildi. Yaralılardan İsmail Erik ile Mehmet Akbulut, tedavi için Siirt Devlet Hastanesi’ne götürülüyor. Diğer yaralılar Pervari’de tedaviye alındı. Pervari’de çatışma sürürken, teröristlerin Çevre ve Orman İlçe Müdürlüğü binasına da saldırdılar. Binada atılan roketlerden çıkan yangını söndürmek için itfaiyenin yanı sıra çevredekilerin de müdahale ettiği belirtildi

Eruh’a eş zamanlı saldırı: 2 asker şehit

Pervari’de çatışma sürerken Eruh’tan da saldırı haberi geldi. Teröristlerin Bilgili Jandarma Karakolu’na gerçekleştirdiği hain saldırıda 2 asker şehit oldu.
18 Ağustos 2011 Siirt’te hain saldırı: 2 şehit Daha Verdik yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>