Anasayfa » İnsan-Yaşam-Hayat

21 – 25 Şubat Tarihleri Günlük Burç Yorumları – Burç Yorumu

19 Şubat 2011
reklamlar

21 – 25 Şubat Tarihleri Günlük Burç Yorumları – Burç Yorumu hakkında genel bilgiler içermektedir. 21 – 25 Şubat 2011 Tarihleri Günlük Burç Yorumları – Burç Yorumu inceleyiniz buyrun..

21 -25 Şubat arası transit Ay hafta boyunca, önce Koçta sonra Boğa ve ardından İkizlerde kalacak. Yani, kısaca transit Ay Salı, Çarşamba Koçta kalıyor, Perşembe, Cuma ve Cumartesi öğleye kadar Boğada ve sonra İkizlere geçip gelecek hafta başına kadar burada kalacak.

Yıldızların pozisyona bakınca, bu hafta Meclisin kaynayacağını görüyorum. Bir tartışma hafta sonuna kadar devam edecek gibi.. Hararetli ve sonu ilginç biten bir tartışma olmaya aday!

Burçlara göre haftalık yorum…

Koç Burcu: Koç burcu bazı gergin yıldızlardan henüz kurtulmuş sayılmaz. Hafta başı biraz duygusal, biraz hüzünlü hissedecek kendini. Öte yandan Yay burcuna giren Venüs hayatına neşe getirecek. Geçen günlerde akıllı kararlar almasının faydasını görecek çünkü gerilimli ortamı idare etmeyi başaracak bu kararlarının sağlam etkisiyle. Yine de uyarmak isterim sizi, bu hafta tartışma olasılığınız var. Dikkatli hareket edin derim, keskin olmaya yönelmeyin. En güzeli sanat ortamlarına girin arkadaşlarınızla veya kısa bir gezi yapın hafta sonu. Hafta sonu Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle, sakinleşmeye, kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Boğa Burcu: Hava karışık ama iradeniz çok güçlü. Hafta içi burcunuza geçen Ay’ın Oğlaktaki Mars ile tatlı açısı sizi maceracı, keyifli yapacak ve birden cesur bir girişime kalkışacaksınız gibi. Varsa kırgın veya küskün olduğunuz biri, barışma imkanı bulacaksınız. Ya da, yeni maceralara yelken açacaksınız. Hayal kırıklıklarından sıkılmışsınız, kendinizi akışa bırakmak eğilimindesiniz, hayatın güzel yanlarını yaşamaktan yanasınız. Öte yandan, hafta başı biraz durgun, kendine dönük olacaksınız. Sanki anılarda gezineceksiniz. Sonra birden bir hoş enerji gelecek içinize, kendinizi dışarı atacaksınız. Sizi mutlu eden bir olay var bu hafta, bunun da etkisiyle keyfiniz yerine gelecek. Yaptığınız bir şeyin nihayet olumlu karşılığını almak ayrıca huzur getirecek, bir ‘oh’ çekeceksiniz. Kimi Boğalar da gergin başladığı bir yolculuğu keyifli devam ettirecek.

İkizler Burcu: Yatırım, borç eviniz yüklü durumda hala. Neyse ki, bazı yıldızların dengeleyici etkisi ile iflası ilan etmek zorunda kalmayacaksınız. Bu hafta, özellikle hafta başından Çarşambaya kadar olan zamanı dikkatli değerlendirin derim. Parasal konuda bilhassa. Sonra, Perşembe ve Cuma imdadınıza bir şey yetişecek gibi. Venüs zıt burcunuz Yaya geçti, bu da yakın arkadaşlarla bol iletişim var demektir. Ayrıca uzaktaki dostlardan güzel davetler alacaksınız hafta sonu. Hafta ortası içinizde vardığınız bir karar size bir aydınlanma, bir rahatlık, bir uyanış getirecek. Heyecanlı görüşmeler var, her şeye rağmen neşelisiniz ve esprili.

Yengeç Burcu: Kiminiz öfkeli, kiminiz hüzünlü.. Oğlaktaki yıldızların etkisi altındasınız hala.. Bu arada, özellikle Salı ve Çarşamba ağzınızdan istenmeyen bir söz kaçmamasına dikkat edin derim, ortamı buz gibi edecek bir söz bir kırgınlık doğurabilir. Eğer biriyle konuşmak veya görüşmek isterseniz Ay’ın Boğada olduğu günleri seçin derim. Bir sorunu çözmek için Ay’ın Koçta olduğu günü de seçebilirsiniz ama dediğim gibi, söylemek istediğiniz değil, istemediğiniz sözlerin çıkması riski var… İş yerinde bazı hoş gelişmeler sizi de keyiflendirecek. Kiminiz de evde rahatlamak adına veya gündelik hayatınıza renk getirmek adına bir şeyler yapacaksınız, belki bir şey alacaksınız hoşuna giden. Bir kişi hakkında hemen iyi/kötü bir yargıya varmayın derim, sonra fikriniz yüz seksen derece değişebilir..

Aslan Burcu: Haftaya keyifli başlayacaksınız ama sonra canınız sıkılacak, alınganlığınız üzerinizde olacak gibi.. Kiminiz de bir konuda daha akıllı, daha iradeli olmaya yöneleceksiniz. Hatta bu şey neyse, kafanızda evirip çevirdiğiniz, bunu bir kişiye, belki de asıl muhatabına açabileceksiniz. Bu dediğim kimi iş yerinde kimi de gündelik hayatında yaşamakta. Özetle, bir soru işaretini atmak istiyorsunuz kafanızdan ve bir cesaretle eyleme geçeceksiniz. Hafta sonu güzel iletişim var dostlarla veya meslektaşlarla. Ruhunuzda hoş bir kıpırtı var. Ve içinizde doğan bir şey gerçekleşecek gibi bu hafta sonu.. Sağlık ve çalışma eviniz çok yoğun enerji dolu. Sanırım aşırı çalışmaktan kendinizi yoracaksınız, tükenmeniz an meselesi.. Sağlık için doping uygulayın kendinize bol bol.

Başak Burcu: Aktif, cesur ve kararlısınız hala..Hayatın içinde olmak duygusunun tadına varıyorsunuz adeta. Bu arada, hafta içi çok güzel bir teklif alabilirsiniz veya tam tersi sizin yaptığınız bir teklif veya öneri yerini bulabilir, somut ve olumlu karşılık alabilir. Yani, Mars Oğlak burcuna geçtiğinden beri çabalarınızın önemli bir meyvesini alabileceksiniz. Kafa karıştıran Merkür etkisinden kurtulmak üzeresiniz, düşünceleriniz netleşip, yerine oturacak. Sosyal ortamlardan keyif almaya devam ediyorsunuz ama Mars Kovaya geçince hafta sonu, işte yoğun bir dönem sizi bekliyor.. Görevler… Sanki bazı Başaklar birinin bir iftirasını veya yanlışını kanıtlamak ister gibi.. Bunu da başaracak gibisiniz.

Terazi Burcu: Haftaya gergin başlıyorsunuz, hem heyecanlı, maceracı hem gergin.. İlginçtir, sanki bu hafta işi asacaksınız, sorumlulukları da bir anda fırlatacak, kendinizi dışarı atacaksınız. Kiminiz bunu hafta başı başarırken, kiminiz ancak hafta sonu başarabilecek. Öyle veya böyle geziyorsunuz bu hafta.. Bana sorarsanız, hafta sonu gezi düşünün derim. Oğlak burcunun yuva evinde biriken yoğun ve gergin enerjisi sizi hayli yormuş olmalı, artık dayanacak gücünüz bitti bitecek derken, Mars hafta sonu Kova burcuna girerek imdadınıza yetişecek. Sanki, biriyle bir tartışma var bu hafta başı ama bunu daha sonra tatlıya bağlama imkanınız olacak, hatta gönül almak adına, bir araya gelip, hoşça vakit geçireceksiniz. Arkadaşlardan, sevdiğiniz kişilerden güzel haberler veya bir davet var. Bunu değerlendirmek isteyeceksiniz.

Akrep Burcu: Satürn’ün 12.ev yani ruhsal eve yerleşmesi sizi bunaltmaya başlamış olabilir.. Ama herkes bu kış temizliğinden geçer, bu ‘düşüş’ zamanı kaçınılmazdır, yenilenmek için temizlenmek, arınmak gerekir.. O yüzden siz siz olun, bu arınma, olgunlaşma sürecine teslim edin kendinizi, belki içinizde bir yerlerde unuttuğunuz cevherlere de rastlarsınız bu süreçte, bu hüzün ve depresyon veren arınma sürecini huzurlu bir iç keşfe çevirebilirsiniz. Oğlakta birikmiş yıldızlar aile ile ilgilenmek gereğini göstermekte hala. Sağlık sorunu uğraştırmakta ancak, yavaş yavaş durumlar bu konuda iyiye doğru gidecek, siz de rahat bir nefes alacaksınız. Hafta ortası kafanız karışık olsa da, bir sorundan kurtulma imkanı bulacaksınız. Öte yandan, hafta sonu biriyle, özellikle aileden biriyle yapacağınız bir konuşma veya olan bir olay sizi rahatlatacak. Kafanızda bir şeyler oturmaya başlayacak en azından.

Yay Burcu: Bu hafta uzun süre burcunuzda bulunan Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Bu sefer Venüs’ü ağırlıyorsunuz. Venüs neşenizi yerine getirecektir, cazibenizi artıracaktır. Popüler olacağınız ortamlara gireceksiniz. Sanki Venüs’le beraber, biraz gevşemek de isteyeceksiniz. Hafta sonu Mars’ın Kova burcuna girmesiyle ayrı bir rahatlık gelecek ve dinamizm girecek hayatınıza. Ve daha önce başlattığınız bir iş pozitif bir seyir alacak, iyi bir sonuca doğru ilerlemeye başlayacak. Venüs burcunuzda iken, şimdiden bir uyarıda bulunmak isterim, kıskanç gözleri üzerinize çekmeye başlayacaksınız. Buna karşı dikkat edin derim. Ayrıca bazı yanlış anlamalar/anlaşılmalar söz konusu. Alıngan olabileceksiniz. İşleriniz açılmaya başlayacak. Hafta sonu hoş bir görüşme var, moralinizi yerine getirecek. Hatta kiminiz romantik bir buluşma yaşayacaksınız. Veya sevdiğiniz bir arkadaşınızla hoş bir görüşme olabilir.

Oğlak Burcu: Epeydir burcunuzda yıldız birikmesi var, Mars bu hafta sonu sizden çıkıp, Kova burcuna giriyor, bu sefer de Yaydan çıkan Merkür burcunuza giriyor. Evet, işte şimdi birilerinin baklası ağzından düşecek. Sizde kiminle nasıl mücadele edeceğinizi daha net anlayacaksınız. Birilerinin gizli bir planı açığa çıkacak. Tabii her Oğlak değil.. Kimi Oğlaklar da sanki kafasında uzun süredir evirip çevirdiği planı harekete geçirecek ve somut sonuçlar elde edecekler. Bunun için hafta boyunca hırslı, istekli ve kararlı bir şekilde koşturmacalarınız devam edecek ve hafta sonu istediğiniz sonucu/haberi alacaksınız. İşte budur, diyeceksiniz! Yoğun iş trafiği sağlığınızı hassaslaştırmış olabilir, hafta sonundan itibaren dinlenmeye zaman ayırın derim. Keyifli bir gezme, açık havada bir kahvaltı falan iyi gelir. Veya evde ayaklarınız uzatıp tembellik etmek..

Kova Burcu: Sevgili Kovalar, içiniz ateş gibi… Hem çok sıkılmışsınız hem de istek ve özlem dolusunuz. Hafta başı Salı ve Çarşamba biraz gergin ve yorgun olacaksınız. Ama işler de sizi bekliyor.. Kiminiz gizli, gözlerden ırak bir aşk kaçamağı, kiminiz gizli iş planları, kiminiz da başka şeyler peşindesiniz. Hırslanmışsınız bayağı.. Ve biraz geçmişe kahretme eğilimindesiniz. Ama merak etmeyin, hafta sonu Mars burcunuza geçince, hem aşırı hırslarınızdan sıyrılmaya başlayacaksınız, hem hayatınıza hareket getireceksiniz, geçmişle uğraşmak yerine bugünle ilgileneceksiniz. Çünkü pozitif gelişmeler olacak çok yakında… Ayrıca çabalarınızın meyvesini almaya da başlıyorsunuz. Güzel haberler var uzaklardan.. Hafta sonu heyecanlısınız.

Balık Burcu: Bu hafta para konusunda bir fırtına koptu kopacak, ama neyse ki, Oğlaktaki sert yıldızlarla epeydir mücadele edip sorunları avucunuzun içine almayı başarmışsınızdır. Zaten parasal kökenli dediğim bu sorunu da hafta sonuna doğru tatlıya bağlama imkanı bulacaksınız. En azından yakınlardan destek alacaksınız. Venüs Yay burcuna girdi, dolayısıyla ‘sosyal tırmanıcı’ olma sırası sizde demektir. Yani, kelli felli, hoş ortamlarda bulunacak, diplomatik tavırlarınızla insanları tavlayacak, kendinize çekmek isteyeceksiniz. Farklı tavırlarınızla dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Öte yandan, bunun size ne tür bir getirisi olacak, bunu zaman gösterir. Bu arada bazı konularda zor zamanlarda kime güveneceğinizi de öğreten tecrübeler yaşamaktasınız. Bu da ilginç bir ders vermiş olsa gerek size. Kim dost kim kaypak, cicim dostu sanki bunları bir olay vesilesiyle anladınız. Hafta boyunca dışarıdasınız. Hafta sonu sanki evdesiniz. Evde huzur arayacaksınız, dinlenmek isteyeceksiniz. Kiminiz de romantizmi evde yaşayacak. İçinizden şiir yazmak gelecek..
21 – 25 Şubat Tarihleri Günlük Burç Yorumları – Burç Yorumu yazısına ait etiketler : ,


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>