Anasayfa » İnsan-Yaşam-Hayat

Ahmet Maranki Yüzdeki Çilleri Giderme Formülünü Açıkladı

19 Mayıs 2012
reklamlar

Ahmet Maranki Yüzdeki Çilleri Giderme Formülünü Açıkladı – Özellikle genç kızların korkulu rüyası haline gelmiş olan bu çiller insanı gerçekten de çileden çıkartma başarıyor.

Arkadaş çevreniz de veya erkek arkadaşınızla buluşacağınız zaman hemen bu çiller akla geliyor. İnsanın dışarı çıkası dahi gelmiyordur bundan adım gibi eminim ama artık bu çillere bir son demenin zamanı geldi de geçiyor bile Ahmet Maranki’nin açıklamış olduğu bu formül ile artık çillere son verme zamanı geldi..

İşte Detaylar ve o önemli formül:

Malzemeler:

Yüzdeki çilleri geçirebilmek için 1 çay bardağı çiğ süt içine 1 adet doğranarak konur. 2 saat bekledikten sonra süzülür.

Uygulanışı ise:

Salatalık tülbent üzerinden sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanmalıdır. Bu sütle yüz çok sık olmak kaydı ile pamukla pansuman yapılmalıdır. Bu işleme bu şekilde 10 ila 15 gün devam edilirse yüzdeki çiller zamanla geçmektedir. Gül suyu ile sabah ve akşam cilt narin bir şekilde temizlenmelidir.
Ahmet Maranki Yüzdeki Çilleri Giderme Formülünü Açıkladı yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>