Anasayfa » İş İlanları

2012 İş Bankası İş Başvuru Formu Doldur

13 Ekim 2011
reklamlar

2012 İş Bankası İş Başvuru Formu Doldur Eleman ve işçi alımları işbankasında çalışmak fırsatı yakalayın. İş bankasın da çalışmak için önemli kriteler nelerdir? İş bankası başvuru işlemleri ile ilgili genel bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır buyrun inceleyiniz..

Bankamıza yapılacak tüm iş başvuruları yalnızca aşağıda yer verilen “İş Başvuru Formu” aracılığı ile kabul edilmektedir. İş başvurusunda bulunabilmek için formun eksiksiz olarak doldurulması ve Bankamızda görev alınmak istenilen pozisyonun belirtilmesi gerekmektedir.

Formun doldurulmuş olması başvuruda bulunulan pozisyonun sınavlarına davet edilebilmek için yeterli olmamakta, katılmak istenilen sınavlar için ayrıca sınav başvurusu gerekmektedir. Başvurusu devam eden sınavlarla ilgili ayrıntılı bilgilere “Kariyer Fırsatları” sayfamızda yer verilmektedir.
2012 İş Bankası İş Başvuru Formu Doldur yazısına ait etiketler :


2 Yorum »

  • murat polat diyor ki:

    HAYIRLI BİR İŞ

  • gülcan akkaya diyor ki:

    selam ben eşinden ayrıyım daha önce bir bankada calışmadım ama pastanede calışdım cay temizlik işleri yapdım bu iş baş vurmamım sebebi sosyal hakları olmasdır iki kızım var onlara zaman ayırmak istiyorum daha önce calışdığım yerlerde hafta sonu izin yok buyüzden şu an zordurumdayım bana yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla..

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>