Anasayfa » İş İlanları

Harran Üniversitesi 2012 Memur (Eleman) Alımları

22 Ekim 2011
reklamlar

Harran Üniversitesi 2012 Memur (Eleman) Alımları Harran Üniversitesi bu sene kaç eleman işçi almayı planlıyor? Eleman ve iş ilanları ile ilgili bilgiler aşağıda yer alıyor. Harran Üniversitesi eleman alımı eleman alımları detaylı bilgiler burada yer almaktadır. Buyrun inceleyiniz..

HRÜ’nün internet sitesindeki duyuruda, 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Harran Üniversitesi öğretim üyeliği kadrolarına başvuru için gerekli koşullar ve uygulama esaslarının ilgili maddeleri uyarınca çeşitli anabilim dallarında görevlendirilecek personelin, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ile ilanda belirtilen şartları taşıması gerekiyor.
Buna göre 8 profesör, 11 doçent ve 21 yardımcı doçentin görevlendirileceği, müracaat etmek isteyenlerin 02 Ağustos’a kadar istenilen belgelerle birlikte başvurularını şahsen yapması gerekiyor.
Profesör ve doçentlik kadrolarının daimi statüde olacağının belirtildiği açıklamada, yardımcı doçent adaylarının ÜDS, KPDS veya Üniversitelerarası Kurulun kabul ettiği sınavların herhangi birinden en az 60 veya eşdeğer puan almış olması, ayrıca HRÜ’nün yapacağı yabancı dil sınavına girip, 70 puan alması gerekiyor. Söz konusu sınav tarihi, HRÜ Rektörlüğünce daha sonra belirlenecek.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi, HRÜ Personel Daire Başkanlığının, ”414 318 30 25” numaralı telefonundan veya ilgili dekanlık, yüksekokul müdürlüklerinden bizzat öğrenilebilir.
Harran Üniversitesi 2012 Memur (Eleman) Alımları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>